Autor Wątek:  Nowe pojazdy do symulatora MaSzyna - pomoc  (Przeczytany 2856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline StrzelbonitoV5

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Nowe pojazdy do symulatora MaSzyna - pomoc
« dnia: 07 Października 2022, 20:01:06 »
Witam mam dwie sprawy.

1. Poszukuję dzięków, dokumentacji zdjęć na tekstury do pojazdów lub podesłanie linka jeśli gdzieś ten pojazd jest.
Elf 2
Gama
Gama 2
Impuls 2
Griffin
ED250
Pm36 - 1
Pm36 - 2

2. Poszukuję osoby która pomoże przy tworzeniu wyżej wypisanych pojazdów plus jednego fikcyjnego.

Pozdrawiam oraz z góry dziękuję za każdą pomoc.

Online x_Zielu

  • Deweloper
  • Wiadomości: 814
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1200
Odp: Nowe pojazdy do symulatora MaSzyna - pomoc
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Października 2022, 20:05:13 »
Zdjęć na tekstury jest dość sporo w wątku, np. Impulsów 2, Gam, girffinów, pendolino, na elfy 2 w wolnym czasie planuję się wybrać. Gama 2 ledwo co została ogłoszona, nawet PESA nie wie jak to do końca będzie wyglądać, a ty już chcesz modelować xD. Jakiej pomocy potrzebujesz? Jakieś swoje dotychczasowe prace może pokażesz? Wygląda to trochę na rzucanie się na otwarte morze w wykonaniu osoby, która nie umie zbytnio modelować, ale jeżeli masz umiejętności (a przynajmniej uważasz, że masz), to powracamy do dwóch pytań wyżej.
Taurusy, to jest przyszłość. Chociaż teraz to i inne pojazdy Siemensa :3
Aktualne projekty: Link

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Nowe pojazdy do symulatora MaSzyna - pomoc
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Października 2022, 20:06:32 »
Gama 2
Jakim cudem ma tobie ktoś (nawet za opłatą) zrobić Gamę 2 skoro ona dopiero co jest na deskach projektowych w fazie projektu w PESA Bydgoszcz i zostały niedawno pokazane jej wizualizacje? Tutaj: https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/pesa-nadchodzi-gama-2-110094.html
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2022, 20:07:41 wysłana przez RoboBatman »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6084
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2063
Odp: Nowe pojazdy do symulatora MaSzyna - pomoc
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Października 2022, 20:12:26 »
2. Poszukuję osoby która pomoże przy tworzeniu wyżej wypisanych pojazdów plus jednego fikcyjnego.
Na czym miałaby ta pomoc wyglądać. Jak widzisz swoją rolę w tworzeniu tych modeli?
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline StrzelbonitoV5

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Nowe pojazdy do symulatora MaSzyna - pomoc
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Października 2022, 17:00:32 »
Ponieważ ja do modelowania mam dwie lewe ręce mogę pomóc w jakimś programowaniu dostarczaniu dźwięków zdjęć i mam kolegę który umie modelować i pomoże

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Nowe pojazdy do symulatora MaSzyna - pomoc
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Października 2022, 18:55:02 »
Albo się uczysz i robisz sam, albo wynajmujesz modelarza i mu płacisz za robotę, dając zdjęcia i dokumentację. Jak kolega pomoże, to go męcz. :)
Mój kanał youtube