Autor Wątek:  EP-09  (Przeczytany 10961 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline herosjacek

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« dnia: 16 Listopada 2005, 15:15:20 »
Co może byc przyczyna w loku EP-08 i EP-09 nie moge załączyc sprężarki

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopada 2005, 15:37:25 »
Pamietej że musisz miec uruchomioną przetwornice, bo inaczej nie załaczysz sprężarki...

Offline herosjacek

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopada 2005, 16:48:38 »
o tym pamiętam i tak nie działa

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
EP-09
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Listopada 2005, 17:02:01 »
a pantografy? obwód główny? a trakcja jest?
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Listopada 2005, 17:12:56 »
Cytat: "youBy"
a pantografy? obwód główny? a trakcja jest?

No musi byc jak uruchomił przetwornice;P

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
EP-09
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Listopada 2005, 17:25:58 »
czy slyszał dźwięk, czy tylko włączył przycisk? bo to jest różnica

a tak przy okazji pytanie do kolegi. Jak jeździsz EP09? bo ta co jest w downloadzie to dumb...
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Piotrek

  • Wiadomości: 888
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Listopada 2005, 20:11:05 »
Cytat: "youBy"
Jak jeździsz EP09? bo ta co jest w downloadzie to dumb...



Jakiś czas temu wypłynęła wersja z kabiną. Była na jakimś ftp.

Offline Kipek von Chojna

  • Wiadomości: 139
  • Kiperancki Kipek
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopada 2005, 00:36:18 »
Dajcież mi namiar tego ftp. Gdzie jest EP09 do prowadzenia??? Cosik mi sie wierzyć nie chce panocku... Kto zrobił model?? Czy jest to tylko jakaś imitacja czyli EP09 z kabiną od ET22??
:)

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Listopada 2005, 10:20:47 »
Cytat: "Kipek von Chojna"
Dajcież mi namiar tego ftp. Gdzie jest EP09 do prowadzenia??? Cosik mi sie wierzyć nie chce panocku... Kto zrobił model?? Czy jest to tylko jakaś imitacja czyli EP09 z kabiną od ET22??

Ekm..nie to nie jest imitacja, jest prawdziwa kabina i model zrobiony o ile wiem przez speeda, i z tego co widzialem na screenach wyglada super....

Offline adamst

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 75
EP-09
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Listopada 2005, 10:39:40 »
Na jakich screenach? I gdzie to jest? No chyba że to ściśle tajne... Bo ZTCP to jeden z modeli poszedł się $%^& - tzn jest gotowy ale nie zostanie wypuszczony - czy to jest ten czy jakiś inny??

I pytanie troche na boku - czy jeśli chcę dołączyć do betatesterów (wydaje mi się że spełniam warunek odróżniania błędów programu od swoich własnych ;-) ) to czy muszę zrobić coś jeszcze poza kliknięciem w przycisk 'dołącz' na podstronie grup?? Bo tyle zrobiłem i jak na razie od tygodnia moje 'członkostwo w tej grupie czeka na akceptację' ;-) Czy mam teraz już tylko czekać czy powinienem zrobic jeszcze cos czego nie zrobiłem??

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Listopada 2005, 11:06:02 »
Cytat: "adamst"
Na jakich screenach? I gdzie to jest? No chyba że to ściśle tajne... Bo ZTCP to jeden z modeli poszedł się $%^& - tzn jest gotowy ale nie zostanie wypuszczony - czy to jest ten czy jakiś inny??

Tu chodzi wlasnie o EP09.Ponoc ta osoba co składa paczke nie chce jej wypuscic z paczka całosciowa dlatego ze brak tras ze szlakowa 160km/h.I zapewne ma troche racji.Ja poki co pomykam sobie EP09 z kabinka od Ep23 i mi sie dobrze jezdzi:)

Offline Mariusz W.

  • Wiadomości: 392
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Listopada 2005, 14:55:16 »
Cytat: "adamst"
I pytanie troche na boku - czy jeśli chcę dołączyć do betatesterów (wydaje mi się że spełniam warunek odróżniania błędów programu od swoich własnych ;-) ) to czy muszę zrobić coś jeszcze poza kliknięciem w przycisk 'dołącz' na podstronie grup?? Bo tyle zrobiłem i jak na razie od tygodnia moje 'członkostwo w tej grupie czeka na akceptację' ;-) Czy mam teraz już tylko czekać czy powinienem zrobic jeszcze cos czego nie zrobiłem??
Musisz poczekać, aż moderator grupy zatwierdzi Twoją kandydaturę; moderatorem grupy Betatesterzy jest Winger, a on rzadko odwiedza forum, więc trochę będziesz musiał poczekać...

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
EP-09
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Listopada 2005, 16:12:50 »
I znów sytuacja podobna do modeli @ Barta i wycieków!

Skąd Wy macie tą EP09??? Rozumiem, że z jakiegoś ftp-ka. ->ok.

Jeśli już ją masz(macie) to zachowajcie ją dla siebie!!!! Po kiego teraz piszecie o "problemach" z lokiem EP09, skoro:

1. Nie wyszedł, bo własnie z nim są problemy? (model nie ukończony)?
2. Skoro nie wyszedł, to chyba nie po to, aby ktoś, kto dorwie się do paczuszki od razu pisał na forum, że nie działa to, czy tamto!
3. W ten właśnie sposób Twórcy wszelkich innych rzeczy:
- nie podają linków do tego,co zrobili
- nie będą nic robć, bo skoro coś nie wyszło a inni mają, to jaki sens jest coś robic?
4. Jeśliby wyszła ta paczka to chyba sami rozumiecie, że wszystko by działało!

A tak -> pretensje, żale itp, że coś "nie działa", że jest nie takie jak powinno!

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: EP-09
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Listopada 2005, 16:36:28 »
Cytat: "herosjacek"
Co może byc przyczyna w loku EP-08 i EP-09 nie moge załączyc sprężarki


Nie dosc ze masz cos nieoficjalnego , niedostepnego dla wszystkich to jeszcze zlosliwie zadajesz tego typu pytania. A moze chcesz sie pochwalic ? Patrzcie ja mam ep09 jestem koles !! Pogratulowac tylko inteligencji.
/ \  / \  / \

Offline herosjacek

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Listopada 2005, 21:43:23 »
panowie o co ten szum z ep-09  paczke pobrałem od jednego kolesia na dc++ i tam to wszystko było paczka waży jakieś 135mega jak ktoś chce to moge udostępnic

Offline Grand

  • Wiadomości: 382
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Listopada 2005, 22:14:33 »
Ok podaj link chetnie pobiore i pewnie nie tylko ja :)
/ \  / \  / \

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Listopada 2005, 22:48:41 »
Czy nie możecie zrozumieć, że skoro to paczka NIEOFICJALNA to nie powinniście jej udostępniać? I ogłaszać się z tym publicznie ? Zaraz się zrobią kolejne kłotnie, że ktoś ma, że ktoś inny nie ma i dlaczego, że skąd się wzięła, kto wypuścił itd. Tego chcecie ? Bo ja nie. Ja mam już dość kłótni na forach :/
Pozdrawiam serdecznie!

Offline maciek_1988

  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Listopada 2005, 23:40:23 »
Cytat: "TruckeR"
Czy nie możecie zrozumieć, że skoro to paczka NIEOFICJALNA to nie powinniście jej udostępniać? I ogłaszać się z tym publicznie ? Zaraz się zrobią kolejne kłotnie, że ktoś ma, że ktoś inny nie ma i dlaczego, że skąd się wzięła, kto wypuścił itd. Tego chcecie ? Bo ja nie. Ja mam już dość kłótni na forach :/

Uuuu :/ wazelinka, aż kapie :] A niby czemu nie udostępnić? Nie chcesz nie pobierasz sprawa jasna. A poza tym słyszałem, że to jest tylko plota z tym EP09 więc i tak nie wierzę, że jest 09 do MaSzyny z kabiną, fizyką i samym modelem.

Offline Gumastic

  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Listopada 2005, 08:20:09 »
Cytuj
panowie o co ten szum z ep-09 paczke pobrałem od jednego kolesia na dc++ i tam to wszystko było

To chyba o mnie chodzi. I tam EP09 kabiny niestety nie ma wcale, nawet nieoficjalnej. Możliwe, że kolega herosjacek próbuje jeździć EP09 z inną kabiną. Domyślam się tego, dlatego, że sam proponowałem mu skopiowanie plików z katalogu EU07 do EP07 i EP08, dlatego że dc wycina z plików udostępnianych pliki dublujące się, a w maszynie takie są, choćby w przypadku wyżej wymienionych loków. Najwyraźniej kolega rozpędził się i skopiował te pliki również do EP09. Wyjaśnij nam proszę herosjacku, czy może tak zrobiłeś i stąd niepotrzebne zamieszanie (poznasz po tym, że ta kabina od EP09 jest taka sama jak od EU07), czy rzeczywiście posiadasz coś 'nielegalnego' ?
A odnośnie rzekomego ftp - jeśli nikt nie potrafi podać namiarów na niego, to   znaczy, że to zwykła plota.

Offline Cesky Kretek

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1712
  • Trust no one.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 159
EP-09
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Listopada 2005, 10:48:10 »
Cytat: "maciek_1988"
A poza tym słyszałem, że to jest tylko plota z tym EP09 więc i tak nie wierzę, że jest 09 do MaSzyny z kabiną, fizyką i samym modelem.


A założymy się że jest ?? :> Nie widziałeś screen'ów ? :) (sry za OT)

Offline KowiEU

  • Wiadomości: 236
    • Zobacz profil
    • http://www.fotokolej.pl/search.php?search_user=KowiEU
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Listopada 2005, 10:59:48 »
Cytat: "maciek_1988"
[
Uuuu :/ wazelinka, aż kapie :] A niby czemu nie udostępnić? Nie chcesz nie pobierasz sprawa jasna. A poza tym słyszałem, że to jest tylko plota z tym EP09 więc i tak nie wierzę, że jest 09 do MaSzyny z kabiną, fizyką i samym modelem.

Wystarczy zajrzec do dzialu ''na warsztacie'' i juz masz temat o EP09 ze screenami
http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=3042&start=0

Czy nadal nie uwarzasz ze to plota??

Offline herosjacek

  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
EP-09
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Listopada 2005, 11:09:58 »
więc pan Gumnastic ma racje wszystko pobrałem od niego i zrobiłem tak jak kazał

Offline CT

  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
EP-09
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Listopada 2005, 11:12:36 »
Ja podsumuję ten wątek. Jak widzicie drodzy userzy zamieszczanie modeli na ftp bez zgody autora kończy sie banem- znakomitym przykładem będzie tutaj user Mateu. Więc mam prośbę do tych co myszkują po ftp-ach..jeśli jakimś cudem coś znajdziecie to zachowajcie to dla siebie i nie pytajcie na forum, że coś nie działa ( skoro nie jest publicznie udostępnione to znaczy, że są jakieś błędy ) bo będziecie mieli kłopoty jak i ta osoba co to zamieściła ( chyba, że jest autorem dzieła)

Zamykam Wątek. Nie będzie udzielana pomoc do nieoficjalnych modeli, tras itp.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
EP-09
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Listopada 2005, 13:18:35 »
Cytat: "Oli_EU"
Ja podsumuję ten wątek. Jak widzicie drodzy userzy zamieszczanie modeli na ftp bez zgody autora kończy sie banem- znakomitym przykładem będzie tutaj user Mateu.


Kto mu dal bana i za co?
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
EP-09
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Listopada 2005, 13:32:00 »
Mateu dostał bana za ciągłe (mimo wielu obietnic że tego więcej nie zrobi) udostępnianie bez zgody autorów nowych modeli.

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
EP-09
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Listopada 2005, 15:00:58 »
Cytat: "ShaXbee"
Mateu dostał bana za ciągłe (mimo wielu obietnic że tego więcej nie zrobi) udostępnianie bez zgody autorów nowych modeli.


No to przestancie mu pewne rzeczy udostepniac tak jak nie udostepniacie reszcie, a czytac forum niech sobie czyta...
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********