Autor Wątek:  Instrukcja Ie-1 poszukiwana !  (Przeczytany 2599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ozik89

  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« dnia: 19 Czerwca 2021, 23:22:19 »
Witajcie!
Ja mam takie pytanko troszkę innej tematyki.
Poszukuje książki a dokładnie instrukcji sygnalizacji kolejowej Ie-1 na polskich kolejach. Tak wiem - są do pobrania w pdf na internecie ale ja poszukuje książki. Najlepiej wydanie z 2020 roku. Przeszukałem internety ale jedyne co znalazłem z 2015 r ;/ Wie ktoś gdzie mógłbym ową książkę zakupic ? Proszę ewentualnie o linki bądź kontakt priv. Z góry dziekuje.

Offline Pyth00n

  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwca 2021, 11:17:58 »
Może być też tak, że nie są już po prostu rozpowszechnianie w wersji papierowej.

Offline jakubg1

  • Wydział Repozytorium
  • Wiadomości: 1492
  • MaSzyna ma szynę, szyna ma MaSzynę - na kołach.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1118
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwca 2021, 11:46:52 »
Ewentualnie możesz wydrukować instrukcję samemu lub udać się do drukarni, żeby wydrukowali to dla Ciebie. Tylko nie wiem, ile takie coś kosztuje.
10 lat na forum MaSzyny!

Offline RUDEK

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 292
  • cisza spokój na tle kolei
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 125
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwca 2021, 12:37:11 »
Tak można wydrukować, to koszt miej więcej 100 zł. Faktem jest to że wszystko jest w internecie, czyli mobilnie zawsze przy sobie, lecz zdecydowanie osobiście wolę książki.

Offline ozik89

  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Czerwca 2021, 21:16:51 »
Tak wiem, ehh, niestety nie interesują mnie starsze wersje niż te z minimum 2020, obecnie chodze na kurs na licencje maszynisty i dzisiaj wykładowca powiedział żeby już nie opierac się na opracowaniach starszych niz 2020 rok, dlatego ze są pozmieniane słowa i mogą na egzaminie głównym nie uznać jakiegoś zagadnienia bo będzie innymi słowy napisane niż w wersji najnowszej ;/
Wiem ze mozna ze strony plk wydrukowac, ale miałem nadzieje ze jakas uzywke wydrę po kosztach , ale widze ze chyba jednak bede musial zainwestowac stówke :(

Offline RUDEK

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 292
  • cisza spokój na tle kolei
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 125
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwca 2021, 21:34:04 »
Nie zainwestujesz to nie zarobisz w przyszłości, spokojnie nie sadzę by się ktoś czepiał ,,słówek,, i tak ten drugi egzamin będzie ważniejszy, ten na torze. Piszę to z doświadczenia.
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2021, 22:03:30 wysłana przez RUDEK »

Offline barman_2000

  • Wiadomości: 151
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwca 2021, 22:29:12 »
Czepiają się słówek, testy maja np. takie same odpowiedzi różniące się jednym słowem, wiem ze swojego doświadczenia. Instrukcji w wersji papierowej już od dawna się nie wydaje, no chyba że jakiś przewoźnik sobie sam zamówi. A wydrukowanie w drukarni kolejowej takiej instrukcji to nie są duże koszty, moi koledzy sobie zamawiali.

Offline ozik89

  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Czerwca 2021, 22:58:29 »
Tak właśnie myślałem, no dzisiaj na wykładach każdy to mowił wykładowca że UTK strasznie tych "słówek" się może czepić i robią problem, dzięki za odpowiedz ;-)
Do kolegi wyżej - wiem, że świadectwo jest ważniejsze ;-) ale wpierw licencja hehe
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2021, 23:42:35 wysłana przez matek123 »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Czerwca 2021, 23:48:22 »
Z doświadczenia z drukowaniem pracy dyplomowej wiem, że przy kilku sztukach dają zniżki. Nie wiem jak w innych punktach. Szukając punktu możesz się dowiedzieć, czy jest mieszana taryfa i za kolor płaci się faktycznie za strony z kolorem, a nie za cały wydruk.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline RUDEK

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 292
  • cisza spokój na tle kolei
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 125
Odp: Instrukcja Ie-1 poszukiwana !
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwca 2021, 07:37:58 »
Testy muszą być odhaczone poprawnie to oczywiste, miałem na myśli egzamin ustny, (napisałem cudzysłów) więc nie mam na myśli dukania przy odpowiedziach, instruktorzy powinni odpłatnie organizować materiały dla chętnych. Dzwoniłem w sprawie materiałów, które mnie interesowały, to wyraźnie mi powieszał że wszystko jest w google.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwca 2021, 14:09:22 wysłana przez RUDEK »