Autor Wątek:  Nieprawidłowa kolejność członów w Starterze  (Przeczytany 3440 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kogut

  • Wiadomości: 267
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 193
Nieprawidłowa kolejność członów w Starterze
« dnia: 10 Czerwca 2021, 17:46:02 »
Cześć,
mam następujący problem, przy próbie zmiany EZT na scenariuszu baltyk_skm1 (problem występuje również na innych scenariuszach) z EN62-001 na EN76-018 występuje sytuacja pokazana w załączniku. Zauważyłem, że 3 pierwsze człony poprzedniego pojazdu na liście pojazdów w Magazynie się pojawiają, a z pojazdu EN76-018 widać tylko człon A. Do symulatora doinstalowałem trasy takie jak: "4fun_rollecoster", "baltyk_metro", "kaliska_cegielski", "kaliska_test", "M2", "wahadlo", ale myślę, że nie powinno mieć to wypływu na kolejność członów. Załączam również log i errors - tak na wszelki wypadek.
Mam najnowszą wersję symulatora (21.04), nie dokonywałem w niej żadnych modyfikacji.
Pozdrawiam!
Aktualizacja: plik log jest za duży na przesłanie w załączniku, przesyłam go przez upload: https://eu07.pl/userfiles/27520/log.txt

Offline Turbokibel

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1598
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1293
Odp: Nieprawidłowa kolejność członów w Starterze
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Czerwca 2021, 18:06:50 »
Uruchomiłeś Rainsted i "naprawił" pliki textures wieloczłonów.
Otrzymałem permanentnego bana na 6h xD

Offline Kogut

  • Wiadomości: 267
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 193
Odp: Nieprawidłowa kolejność członów w Starterze
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Czerwca 2021, 18:08:47 »
Dzięki za odpowiedź!
Masz rację, czy reinstalacja symulatora to jedyne wyjście? Czy da się to rozwiązać inaczej?
Pozdrawiam!

Offline Turbokibel

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1598
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1293
Odp: Nieprawidłowa kolejność członów w Starterze
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Czerwca 2021, 18:10:29 »
Nie trzeba reinstalować, pobierz sobie pliki textures.txt pojazdów, które popsuł ten diabelski program.
Otrzymałem permanentnego bana na 6h xD

Offline Kogut

  • Wiadomości: 267
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 193
Odp: Nieprawidłowa kolejność członów w Starterze
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Czerwca 2021, 18:24:44 »
Wielkie dzięki za pomoc!
Rozumiem, że pliki textures.txt należy pobrać z repozytorium, jednakże w katalogu dynamic i folderze pkp (w ogóle we wszystkich folderach) nie znajduję folderu z Elfem. Czy ten plik jest w innej lokalizacji w repozytorium, czy też szukam go w złym miejscu (nie znajduje się w repozytorium)?
Pozdrawiam!
Aktualizacja: bardzo przepraszam za pomyłkę, już znalazłem ten plik.
Bardzo dziękuję @Turbokibel za pomoc, teraz człony są w prawidłowej kolejności. Problem rozwiązany.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwca 2021, 18:31:10 wysłana przez Kogut »