Autor Wątek:  Trasy kolejowe wysokich prędkości  (Przeczytany 2599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Misiekq

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Trasy kolejowe wysokich prędkości
« dnia: 05 Kwietnia 2021, 16:31:19 »
W symulatorze mamy już kilka lokomotyw i EZT do objeżdżenia z wysokimi prędkościami maksymalnymi. Są to m.in Traxx, EP08, EP05, EP09, ELF, Impuls (jak o czymś zapomniałem to przepraszam). Z tego co czytałem na forum to powstaje EU44, ktoś też wspominał O ED160. Dorobić jeszcze Griffina i mamy większość najszybszego taboru z PKP w grze. Ze scenerii dla takich składów mamy Bałtyk ale jest to krótka sceneria, Drawinowo ma przejść rework i byłoby chyba jedyną dłuższą scenerią z prędkościami dochodzącymi do 160km/h. Prędzej czy później pojawi się narzekanie graczy na brak scenerii dla tych szybszych składów, które są w grze lub będą za jakiś czas. Czy planowana/robiona jest DŁUŻSZA (jazda z większymi prędkościami 40-60 minut lub więcej) trasa wysokich prędkości?

Oczywiście rozumiem że więcej osób mogłoby się wziąć do roboty zamiast pisać posty takie jak ten, ale ja na przykład nie umiem a żadnego "tutorialu" nie ma.
Nie odbierajcie tego postu jako marudzenie, pytam z ciekawości.

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Trasy kolejowe wysokich prędkości
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwietnia 2021, 16:42:16 »
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Misiekq

  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Odp: Trasy kolejowe wysokich prędkości
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwietnia 2021, 16:50:34 »
Rzeczywiście, nie zauważyłem tego. Sam kiedyś projektowałem (bardziej planowałem w edytorze graficznym) całkowicie fikcyjną jedną scenerię do trainza inspirowaną trasą Wrocław-Poznań i "europejskim standardem". 3 większe miasta, kilka mniejszych pomiędzy, Vmaxy w większości 140-160 z jednym około dwudziestopięcio kilometrowym odcinkiem z Vmaxem 200. Takie coś miałoby prawo bytu w maszynie?

Edit: Jeśli ma to sens i udałoby mi się ogarnąć edytor, w wolnych chwilach żółwim tempem mógłbym pogrzebać nad czymś takim
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2021, 16:55:44 wysłana przez Misiekq »