Autor Wątek:  Zwrotanice  (Przeczytany 3213 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MarcinPKP

  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zwrotanice
« dnia: 17 Września 2005, 09:40:19 »
Witam mam prosbr szukam plików do ręcznej zmiany zwrotnic . Szukałem na forum ale nie moge znalesc .Może Wy  mi pomożecie ?
Pozdrawiam MarcinPKP

EDIT by MUTOPOMPKA

Proszę ni eużywac bolda i italica bez potrzeby! Nikt nie będzie czytać takich postów. Jeśli ktoś będzie znal rozwiązanie problemu -> na pewno napisze! A ta, post staje sie tylko "boldowanką"
Marcin

Offline PEKAP

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zwrotanice
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Września 2005, 10:08:37 »
Plik scenerii, w którym chcesz aby zwrotnice były zmieniane ręcznie musisz otworzyć np. za pomocą WordPada (lub innego edytora tekstowego) i wszystkie wpisy zwrP34R300.inc i zwrL34R300.inc musisz zamienić na zwrP34R300M.inc i zwrL34R300M.inc (czyli dopisać literkę "M"). Można to zrobić w ten sposób, że dasz Edycja->Zamień... i w pole Znajdź wpisujesz zwrP34R300.inc a w polu Zamień na wpisujesz zwrP34R300M.inc i dajesz zamień wszystko a potem zwrL34R300.inc (w polu znajdź) i zwrL34R300M.inc (w polu zamień na) i następnie dajesz zamień wszystko. Potem zapisujesz scenerię i włączasz Maszynę. Aby zmienić zwrotnicę musisz podejść do niej bardzo blisko i nacisnąć T lub t.
-//-

Offline MarcinPKP

  • Wiadomości: 63
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zwrotanice
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Września 2005, 10:38:49 »
Dzieki za rade  ale musze przyznac  że jestem noga w zmienianiu czegos w plikach, To co mi napisales  ma jakis sens , niestety nie dla mnie  Ja jestem tylko zwyklym maszynista  przerabianie czegos w plikach  to dla mnie za duzo.

Nie uzywaj POCHYLENIA i POGRUBIENIA jesli dalej  zastosujesz sie do zalecen zostaniesz zbanowany (za pierwszym razem na 7 dni)

OlO_EU
Marcin

guest1206

  • Gość
Zwrotanice
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Września 2005, 14:55:46 »

Offline Sierakowiczanin

  • Wiadomości: 148
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Zwrotanice
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Września 2005, 15:37:07 »
Cytat: "MarcinPKP"
Dzieki za rade  ale musze przyznac  że jestem noga w zmienianiu czegos w plikach, To co mi napisales  ma jakis sens , niestety nie dla mnie  Ja jestem tylko zwyklym maszynista  przerabianie czegos w plikach  to dla mnie za duzo.


Przecież to proste jak drut każde dziecko by sobie poradziło,chyba nie chcesz  znaleźć w tym sensu...