Autor Wątek:  Serwer Discord MaSzyny  (Przeczytany 2001 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kibel_ze_slaska

  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Serwer Discord MaSzyny
« dnia: 08 Października 2020, 18:57:04 »
Cześć, tutaj mam mały projekt serwera Discord (to jest taki Teamspeak). Jeśli ktoś wie co to może wbić, ocenić i coś doradzić. Jeśli ktoś w samej MaSzynie coś robi (np. Developer) to proszę zgłaszać się w prywatnej wiadomości.

NOWY link: https://discord.gg/SSagmhe

Z forum MaSzyny zauważyłem że pare osób mówi że serwer "jest" oficjalny. Pisze teraz. Nie jest. Więc prosze mówić że to jest oryginalny tylko to jest fanbase MaSzyny bo chciałem mieć fajny chat gdzie są zasady a nie jakiś mattermost czy jakoś tak gdzie piszą jak chcą i poza tym nie ma tam żadnych kont, jest to przeglądarkowe ale tutaj nie jest wymienianie tych wszystkich wad tego "chatu". Jeszcze raz. Nie jest to oficjalny serwer. Update będzie na forum dla wyjaśnienia. Na razie wszystkie bany (jeśli są) ze względu tej kłótni są cofnięte. Edit zostanie na stałe jako historia serwera.

Kolejna informacja: Link widzę nie działa, teraz jest poprawiony i powinien działać.
« Ostatnia zmiana: 08 Października 2020, 20:55:07 wysłana przez kibel_ze_slaska »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Października 2020, 19:32:19 »
Nie działa.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline MR6

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1954
  • Tak - to jest tekst osobisty.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 753
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Października 2020, 19:36:44 »
Może to i dobrze. Mniej raka.
"jeśli jest coś niemożliwe do zrobienia, to przyjdzie ktoś kto o tym nie wie i to zrobi".
Prace nad dodatkami.
Deweloper, webmaster i redaktor maszyny na facebooku
=^-^=

Offline Miłosz Dorsz

  • Moderator
  • Wiadomości: 1355
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3472
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Października 2020, 19:41:24 »
Proszę się pod oficjalne kanały komunikacji nie podszywać. Byłby to oficjalny serwer, jeśli założyła by go administracja, a nie jacyś losowi użytkownicy, którzy zarejestrowali się na forum godzinę temu. Napisaliście że jesteście twórcami, bynajmniej nie jesteście. Założyć sobie prywatnego Discorda możecie, ale nie okłamujcie i nie wprowadzajcie w błąd, że jest to oficjalne. Poza tym tworzenie dodatkowego czatu nie ma sensu, jest Mattermost i w pełni wystarcza.
Projekty skończone i potencjalnie przyszłe: KLIK

Offline kibel_ze_slaska

  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Października 2020, 19:48:41 »
Proszę się pod oficjalne kanały komunikacji nie podszywać. Byłby to oficjalny serwer, jeśli założyła by go administracja, a nie jacyś losowi użytkownicy, którzy zarejestrowali się na forum godzinę temu. Napisaliście że jesteście twórcami, bynajmniej nie jesteście. Założyć sobie prywatnego Discorda możecie, ale nie okłamujcie i nie wprowadzajcie w błąd, że jest to oficjalne. Poza tym tworzenie dodatkowego czatu nie ma sensu, jest Mattermost i w pełni wystarcza.
koleżanka robiła sobie beke a później napisałem że nieoficjalny to fanbase a raczej twórcą nie jestem więc...

Offline kibel_ze_slaska

  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Października 2020, 19:51:00 »
Nie działa.
teraz może działa

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Października 2020, 20:03:24 »
Wciąż nie.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline kibel_ze_slaska

  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Października 2020, 20:11:44 »
Wciąż nie.
ok to nie wiem co jest zobacze może naprawie



Proszę zapoznać się z regulaminem i poprawić poprzednie posty.
Matek123
« Ostatnia zmiana: 08 Października 2020, 20:19:13 wysłana przez matek123 »

Offline kibel_ze_slaska

  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 11
Odp: Serwer Discord MaSzyny
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Października 2020, 20:53:31 »
Wciąż nie.
ok to nie wiem co jest zobacze może naprawie



Proszę zapoznać się z regulaminem i poprawić poprzednie posty.
Matek123

Bardzo przepraszam za popełnione błędy lecz nie wiem jakie, jeśli można proszę o wymienie takich błędów.