Autor Wątek:  Próbka traski do ściągnięcia :)  (Przeczytany 56984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mariusz1970

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 3925
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 277
Próbka traski do ściągnięcia :)
« Odpowiedź #120 dnia: 21 Lutego 2006, 10:46:16 »
Mnie to przypomina sytacje (pewno każdy z Was tego doświadczył), kiedy jako dzieciaki bawiliśmy się w coś niebezpiecznego i tak bawimy się bawimy (Userzy-4 strony wątku), aż nagle rodzic zauważył co się wyrabia (Bart i jego post) i po zabawie :)
Rozumiem Ciebie Bart.
„Dura lex sed lex”


Pozdrawiam
Mariusz

Offline Akvin

  • Wiadomości: 1006
  • We Will Rock You
    • Zobacz profil
    • http://my.opera.com/akvin-profeta
  • Otrzymane polubienia: 2
Próbka traski do ściągnięcia :)
« Odpowiedź #121 dnia: 21 Lutego 2006, 15:39:58 »
Cytat: "Krzysiek626"
Więc może tak:
1. Kolega pozbędzie się z trasy modeli które nie odpowiedzialnie zamieścił ( a może ukradł ).   może nie jest za późno.
2. Proponuję publikację tras pisanych razem z ich środowiskiem.
( publikacja całej działającej paczki).
3. Kiedyś trasy umieszczało się w dziale download, ktoś to testował i było ok.
Może warto do tego wrócić nawet w przypadku tylko projektów tras. (Takich jak ta w tym wątku)


1. Współczuję Bartowi bo to co sie stało nie powinno mieć miejsca.
2. Zgadzam się bo to oczywiste... jest tu jednak pewna trudność. Można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć że ilość wszelakiego rodzaju błędów będzie się zwiększać. Chyba nie ma już dwóch identycznych kopii MaSzyny wśród użytkowników. Każdy coś zmienia... celowo lub przypadkiem. Jeżeli było tak że instalując jedną trasę nadpisywało się pliki innych - oczywiście różniące się w zarwrtości - to nie ma się co dziwić że coś w końcu przestaje działać. Już teraz co chwilę mamy komunikaty o błędach a w najlepszym przypadku nieoteksturowany tabor. Cóż... od kiedy autorzy zrezygnowali z pracy nam sławną paczką całościową i tym samym z postawienia kropki nad "i" jesteśmy skazani na wszelakiego rodzają błędy wynikające poprostu z  z braku ujednolicenia MaSzyny. Nie ma produktu finalnego, nie ma punktu odniesienia. To czy nowy dodatek chodzi zależy i od staranności autora i od tego czy ma szczęście posiadać bardziej lub mniej "standardową" wersję na dysku.
3. Wspomnienia - piękna rzecz. Nie wiem czy ktoś to testował, jednak wszystko było na swoim miejscu. Ta sprawa jednak nadaje się do działu "WWW" i można by poruszyć tam jeszcze przynajmniej kilka innych.
Pozdrawiam
All you have to do is save the world...

Offline Sakorius

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 666
  • KB Serwis - Szczecin Dąbie
    • Zobacz profil
    • Sakorius Home Gallery
  • Otrzymane polubienia: 0
Próbka traski do ściągnięcia :)
« Odpowiedź #122 dnia: 02 Marca 2006, 12:34:02 »
Witam

Jestem autorem trasy "Sławków". Chciałem przeprosić Barta za naganne zachowanie kolegi Wojtazza, który udostepnił lok. EP09 bez wiedzy i zgody autora. I jednocześnie chcę powiedzieć, że trasa została tu zamieszczona przez Wojtazza bez mojej wiedzy i dlatego nie była zoptymalizowana (brak niektorych eventów). Gdybym wiedział, że trasa będzie udostępniona szerszej publiczności, wstawiłbym ogólnodostępny tabor, żeby nie było żadnych problemów. Wkrótce postaram się udostępnić nową wersję trasy.
Pozdrawiam, Sławek

Offline piotrln

  • ZbanowanyZbanowany
  • Maskotka forum
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 18
nie działa link do trasy
« Odpowiedź #123 dnia: 12 Marca 2006, 22:14:52 »
nie działa link do trasy chce ja sciagnac pomozcie prosze
Formuła 1 Wymiata.