Autor Wątek:  Pare pytań dot. Elfa  (Przeczytany 2729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MishutkAviation

  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Pare pytań dot. Elfa
« dnia: 24 Stycznia 2020, 08:15:26 »
Witam!
Ostatnie wydanie MaSzyny przyniósł wiele ulepszeń do Elfa. Patrząc na rozwój tego projektu zastanawiam się, czy Autorzy w tej chwili dążą do tego, aby rodzina Elfów była chyba pierwszym pojazdem w MaSzynie, gdzie w kabinie każdy przycisk jest "klikalny", funkcjonalny? Z tego, co wiem, trwają jakieś prace dot. shaderów wycieraczek, ale co z takimi drobnostkami, jak np. przyciemnienie lampek CA/SHP? Niby nie ma zbyt dużego znaczenia, ale zawsze kolejny funkcjonalny przełącznik, usunięcie kolejnej atrapy. Czy więc prace nad tymi "ficzerami" będą trwały nadal i czy kiedyś Elf będzie całkowicie, w 100% funkcjonalny?
Pozdrawiam,
Michał

PS
Czy trwają prace nad szafami elektrycznymi w kabinie Elfa? Jeżeli tak, to na jakim są etapie? Tylko proszę o nie odpowiadanie tekstami w stylu "tak, tak, premiera już 31 lutego" - ja się nie narzucam, nie poganiam, nie żądam terminów, tylko pytam się, jak jest obecnie :)

PPS
Bardzo ładny ten nowy pasek ładowania ;)

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Pare pytań dot. Elfa
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Stycznia 2020, 09:05:54 »
Nikt Ci na żadne z tych pytań nie odpowie, bo nikt nie zna na nie odpowiedzi. Prace trwają cały czas. Jeżeli pojawi się możliwość i chęć zrobienia w/w rzeczy, to pewnie się pojawią, ale na pewno nie ma na co liczyć w najbliższym czasie.
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Pare pytań dot. Elfa
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Stycznia 2020, 10:59:22 »
Nie ma planu specjalnej aktywacji wszystkiego. Przy nowych pojazdach jest większa motywacja dodawać różne bajery, ale wszystko co miało wejść już weszło.
Szafę mam obfotografowaną i gdzieś wala mi się szkic złożeniowy. Nie mam planów modelować.
Mój kanał youtube

Offline MishutkAviation

  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 35
Odp: Pare pytań dot. Elfa
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Stycznia 2020, 19:11:25 »
Okej, dziękuję bardzo za informacje.

Zamykam.
@MaciejM
« Ostatnia zmiana: 25 Stycznia 2020, 01:52:58 wysłana przez MaciejM »