Autor Wątek:  Błędy w BR285  (Przeczytany 2279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piotr266

  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Błędy w BR285
« dnia: 14 Sierpnia 2019, 11:55:11 »
Witam,
Nie wiem czy problem ten występuje wcześniej ale zauważyłem go teraz i napiszę o czym mowa.
-Przycisk, który według mnie powinien być odpowiedzialny za włączenie wszystkich reflektorów uruchamia tylko reflektor górny( załączamy je osobnymi klawiszami) , a reszta reflektorów jest załączana klawiszami, a w lokomotywie tego przycisku nie znajdziemy. Ponadto podczas przełączania "niewidocznych klawiszy" jest dźwięk według mnie nie odpowiedni do przycisku (taki sam dźwięk jak w przypadku załączenia baterii).

Offline Turbokibel

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1598
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1293
Odp: Błędy w BR285
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpnia 2019, 12:02:38 »
Pisałeś to już na bugtrackerze, ten przycisk, o którym mówisz jest chyba od rodzaju świateł, sterowanie reflektorami powinno być za fotelem maszynisty i tak jest w elektrycznym Traxxie, ale w BR285 nikt tego nie zrobił, nie znam powodu dlaczego.
Pobierz aktualne mmd BR285, zmieniłem tam ten dźwięk, o którym mówisz na ten co jest w EU43.
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2019, 12:56:29 wysłana przez Turbokibel »
Otrzymałem permanentnego bana na 6h xD

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Błędy w BR285
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Sierpnia 2019, 13:17:14 »
BR285 wyszła z dwa lata przed E186. Przez ten czas kabina wersji elektrycznej doczekała się liftingu i dorobienia wielu detali. Mimo to już trąci myszką. By było ładnie, to do obu trzeba by zrobić nowe kabiny, ale siły ludzkiej brak.
Mój kanał youtube