Autor Wątek:  Stary..nowy problem z SN-61  (Przeczytany 3149 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Stary..nowy problem z SN-61
« dnia: 04 Sierpnia 2005, 20:39:09 »
Mam pytanko do szanownych kolegów... czy ktoś wie co się stało z obecnym najnowszym pliku z SN-61..,
chodzi mi o niemozliwsć prowadzenia go po zmianie kabiny tzn/ z kabiny "B" ale u mnie tez nie może ruszyć go nawet komputer np. w starej scenerii Qarka???zresztą w ogóle w zadnej scenerii w symku 160704 unoff.!AI nie rusza go?
Pamiętam jeszcze starą wersję symka z2003 roku gdzie nie było z nim zadnych problemów ..czy ktos modifikował ten plik do nowszych wersji??? ,czy ktoś zna przyczynę tego problemu???
Ja tamtej starej wersji dawno juz nie mam ale moze ktos inny ma i może go porównac z najnowszym?
Pozdrawiam..Do miłego..
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline lagerkvist

  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Stary..nowy problem z SN-61
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Sierpnia 2005, 01:35:07 »
Czy to nie wina exeka? Może nie będzie problemyu na starym pliku start.exe.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Stary..nowy problem z SN-61
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Sierpnia 2005, 16:19:26 »
Cytat: "lagerkvist"
Czy to nie wina exeka? Może nie będzie problemyu na starym pliku start.exe.

A ja się spytam tylko: Co ma start.exe do "ogłupiania AI"??? Przecież cała fizyka jest ujęta w pliku eu07.exe a nie w start.exe

Offline zbych

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Stary..nowy problem z SN-61
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Sierpnia 2005, 18:58:21 »
Mam więc pytanie do uzytkowników Symka czy nikt nie ma problemów np z prowadzeniem Sn-61 np. w najnowszej misji Całkowo- misja do Jarkawek i spowrotem do Wilisia..chodzi o to z powrotem???
Oczywiscie chodzi o 160704 unnof ale nie tylko bo to samo jest w wersji z patchem?
Mam 5 wersji Quarka: -Eu 07-307 , msc , En57 ,Reaktywacja , eaosy, i obecnie w zadnym z nich AI nie moze ruszyc SN-61 zapala silnik ,światła niemiłośiernie wyje i stoi w miejscu???!
Prowadzić sie daje ale tylko w jedną stronę? powrót to juz normalna wariacja...!
Kiedys ze starszą wersją tej maszyny nie było takich problemów?
Mam zainstalowane w tej chwili około 30 misji w Unoffie i parenaście w 2202 04 i z zadnym nie mam kłopotów oprócz tego pliku..
Ciekawe jak będzie w słynnej nowej paczce całościowej???
Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale... w piekle tylu znajomych...
Do Miłego..ZBYCH.

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Stary..nowy problem z SN-61
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Sierpnia 2005, 01:37:36 »
Cytat: "zbych"

Ciekawe jak będzie w słynnej nowej paczce całościowej???


Zapewniam, że będzie wszystko OK. AI już nie będzie "głupiało", bo spisuje się "świetnie"...

Sam jadę na unofie 1604 i nie mam problemów z AI. Exek w wersji 1.9.0.1 to tak dla wiadomości...
A wyjdzie on niebawem, gdyż teraz zbierane są do kupy wszystkie rzeczy do wydania paczki,. czyli scenerie, przepisy, w ogóle całe info... Także to jeszcze troszkę potrwa, więc poczekajcie jeszcze, a napewno nie będziecie żałować.

Offline eu43

  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.eu43.fora.pl/
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Stary..nowy problem z SN-61
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Sierpnia 2005, 09:04:52 »
Cytat: "zbych"
Mam pytanko do szanownych kolegów... czy ktoś wie co się stało z obecnym najnowszym pliku z SN-61..,
chodzi mi o niemozliwsć prowadzenia go po zmianie kabiny tzn/ z kabiny "B" ale u mnie tez nie może ruszyć go nawet komputer np. w starej scenerii Qarka???zresztą w ogóle w zadnej scenerii w symku 160704 unoff.!AI nie rusza go?
Pamiętam jeszcze starą wersję symka z2003 roku gdzie nie było z nim zadnych problemów ..czy ktos modifikował ten plik do nowszych wersji??? ,czy ktoś zna przyczynę tego problemu???
Ja tamtej starej wersji dawno juz nie mam ale moze ktos inny ma i może go porównac z najnowszym?
Pozdrawiam..Do miłego..


Wydaje mi się, że brakuje eventa aktywującego sn61. W trasie Maszynowo na tej wersji symka AI odpala diessel'a i wszystko jest ok.