Autor Wątek:  Opis uruchamiania SN61 do wykorzystania w MaSzynie  (Przeczytany 3096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wojtazz

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
    • Kolejowy Szczecin
  • Otrzymane polubienia: 2
Opis uruchamiania SN61 do wykorzystania w MaSzynie
« dnia: 28 Czerwca 2019, 19:14:38 »
Witam!
  Nie wiem czy wybrałem dobry dział Forum, jeśli zły, to proszę adminów o przesunięcie gdzie trzeba. W moim zakładzie pracy jest użytkowany SN61-183 - będący własnością Zachodniopomorskiego Urzędu Marszałkowskiego. Takie pojazdy są czynne tylko 2 w Polsce więc wiadomo, że dostęp do nich jest niewielki, fachowych materiałów dotyczących serii (przydatnych w symulatorze) też jest według mnie niewiele. Pojazd SN61 dostępny jest w MaSzynie ale sposób jego uruchamiania jest mocno uproszczony, a widzę, na przykładzie SU45, że może on być bardziej zbliżony do rzeczywistości. Ostatnio dostałem opis uruchamiania SN61 w kilkunastu punktach stworzony przez opiekuna wagonu - emerytowanego maszynistę. Czy ktoś byłby zainteresowany otrzymaniem tego, że jakoś to wykorzystać w symulatorze i urealnić proces "odpalania" serii SN61?

Pozdrawiam, Wojtazz
Pozdrowienia ze Szczecina, gdzie stacjonuje jeden z dwóch Ganzów - mianowicie SN61-183.

Offline Cookie

  • Wiadomości: 272
  • Dzień dobry, jak leci?
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Opis uruchamiania SN61 do wykorzystania w MaSzynie
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwca 2019, 13:52:32 »
Raczej im MaSzyna realniejsza, tym lepsza. Podejrzewam że każdy tutaj jest zainteresowany takim opisem a odpowiednie sterowanie zrobi się w swoim czasie. Lecz bez materiałów jest to niewykonalne.
Ta piękna stalowa MaSzyna... Która wozi mnie na wakacje...