Autor Wątek:  I Ty możesz zostać moderatorem!  (Przeczytany 5845 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
I Ty możesz zostać moderatorem!
« dnia: 28 Kwietnia 2019, 18:36:49 »
Jesteś stałym bywalcem na forum?
  Lubisz ład i porządek?
    Umiesz pisać poprawnie po polsku i jesteś z tego dumny?
      Cechuje Cię stanowczość, konsekwencja, zdrowy rozsądek i uczciwość?
        Chciałbyś pomóc w społeczności MaSzyny ale nie wiesz jak?
          Wiesz co to jest Regulamin Forum i po co został stworzony?
            Zawsze marzyłeś o przyznaniu WMMB?
ZOSTAŃ MODERATOREM!

Nie, to nie żart. Administracja postanowiła poszerzyć swoje szeregi i przeprowadzić konkurs na stanowisko moderatora forum EU07.pl
Reguły konkursu:
  • Zgłoszenia poprzez wysłanie do mnie PW z tematem "Chcę być moderatorem" w terminie do 05.05.2019, godz. 12:00. Decyduje godzina nadejścia wiadomości wyświetlana w moim panelu PW.
  • Wiadomość ma zawierać treść: "Zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora forum EU07.pl" oraz rozwinięcie zdania "Chcę zostać moderatorem, gdyż...".
  • Wśród zgłoszeń dokonamy wyboru kandydatów, którzy przystąpią do kolejnego etapu weryfikacji. Po pomyślnym jego przejściu planujemy przyznać uprawnienia moderatorskie do części forum. A z czasem pełnych.
  • Termin rozpoczęcia drugiego etapu nie jest sztywno określony.
  • Wybór dokonany zostanie subiektywnie przez Administrację.

Przystąpienie do konkursu na moderatora jest dobrowolne, a brak przejścia do kolejnego etapu nie wiąże się z żadnymi obostrzeniami. Administracja zastrzega sobie także prawo do niewybrania któregokolwiek z kandydatów! Z drugiej strony, może zostać wybrany więcej niż jeden moderator.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t

Offline Quark-t

  • Administrator
  • Wiadomości: 3590
  • Automaty liczą...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 47
Odp: I Ty możesz zostać moderatorem!
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maja 2019, 21:37:51 »
Zakończył się etap zgłoszeń. Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Mamy 7 kandydatów, którzy poddani zostaną teraz analizie i ewentualnemu dalszemu sprawdzeniu. O wynikach kwalifikacji będziemy informować poszczególnych kandydatów, na forum poinformujemy o ewentualnym nowym moderatorze.
Pozdrawiam, dr inż. Quark-t