Autor Wątek:  Wskaźniki W8, W16  (Przeczytany 1283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gregory.novy

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Wskaźniki W8, W16
« dnia: 28 Grudnia 2018, 20:59:43 »
PO AKTUALIZACJI SYMULATORA DO WERSJI 18.12 ZAUWAŻYŁEM, ŻE NA WSKAŹNIKU W8 JEST BRAK CYFRY WSKAZUJĄCEJ DOZWOLONĄ SZYBKOŚĆ JEST TYLKO BIAŁY TRÓJKĄT BEZ JAKIEGOKOLWIEK OZNACZENIA TO SAMO JEST ZE WSKAŹNIKIEM W16 TEŻ BRAK JEST ODLEGŁOŚCI DROGI HAMOWANIA JEST TYLKO BIAŁA TARCZA CZĘSTO JEST ONA ODWRÓCONA DO KIERUNKU JAZDY.   

Cześć! W obecnej formie zgłoszenie jest nieprzydatne - polecam opisać problem zgodnie ze wskazówkami w tym wątku: https://eu07.pl/forum/index.php/topic,31130.0.html
Tymczasem Bocznica.
@MaciejM


« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2018, 21:51:14 wysłana przez MaciejM »

Offline Cookie

  • Wiadomości: 272
  • Dzień dobry, jak leci?
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Wskaźniki W8, W16
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Grudnia 2018, 21:00:28 »
Ale nie musisz krzyczeć.

Nie odpowiadamy w postach łamiących regulamin. Od tego jest opcja Zgłoś do moderatora. Wiadomość nic nie wnosi do tematu.

+10 Punktów: zakazy 24, zakazy 12
@MaciejM
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2018, 21:54:59 wysłana przez MaciejM »
Ta piękna stalowa MaSzyna... Która wozi mnie na wakacje...

Offline Szybki Wiewiór

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
    • Jedyni słuszni na Mazowszu!
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Wskaźniki W8, W16
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Grudnia 2018, 21:18:49 »
Nie trzeba krzyczeć, słuch mam jeszcze dobry, ale na poważnie, trzeba sobie przeczytać instrukcję sygnalizacji Ie-1, która jest dostępna w folderze gry w podfolderze "przepisy kolejowe" i w internecie. Wskaźnik W 16 jest umieszczany w odległości drogi hamowania dla danej linii od przystanku osobowego bez semaforów. Wskaźnik W 8, gdy nie ma cyfry, oznacza ograniczenie do 20 km/h, więc wszystko jest poprawnie. Mam nadzieję, że pomogłem i jeśli nadal jest coś nie zrozumiałego, to poszukaj na forum, może jest już odpowiedź na twoje pytanie, a jeśli nie, to znajdą się osoby, które ci pomogą.
Pozdrawiam.

Nie odpowiadamy w postach łamiących regulamin. Od tego jest opcja Zgłoś do moderatora.

+5 Punktów: zakazy 24
@MaciejM
« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2018, 21:57:03 wysłana przez MaciejM »
Bo My nie prosimy o wolność, My o nią walczymy.