Autor Wątek:  Screeny  (Przeczytany 4755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał22

  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Screeny
« dnia: 05 Lipca 2005, 22:57:49 »
Jak wiemy mamy już ponad połowę roku 2005, więc może wypadałoby w dziale screeny zrobić nową kategorię i powrzucać jakieś nowe obrazki?

Offline slimson

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Screeny
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Lipca 2005, 08:44:26 »
Pozdrawiam

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Screeny
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Lipca 2005, 19:02:05 »
A czy ja wiem? Jeszcze, gdy symek się rozwijał było to "przydatne". Ale teraz po ukazaniu się całej paczki całościowej stary symek będzie odłożony na półkę, a prace przerzucą się na wersję o nazwie Nebula.

Także nie wiem, czy dział screeny jest "przydatny"? Być może. Ale niech się inni wypowiedzą.

Offline lagerkvist

  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Screeny
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Lipca 2005, 20:53:08 »
Screeny przydają się szczególnie nowym adeptom symulatora. ;) Przecież zawsze chcemy się przkonać wcześniej, jeszcze zanim wydatkujemy czas na instalacje i zrozumienie, jak pracuje bardziej skomplikowany program. W tym właśnie pomogą screeny.

Argument, że wyjście ostatniej już paczki całościowej kończy prace nad starą wersją symka, jest dla mnie bezsensowny. To przecież nie znaczy, że mamy zapominać o historii rozwoju Maszyny!

Oczywiście obok historii musi istnieć miejsce na prezentowanie aktualnych postępów nebuli. Jak dobrze zrozumiałem, nowa galeria pojawi się po przeniesieniu strony na nowy serwer.