Autor Wątek:  Restarty komputera podczas gry.  (Przeczytany 35406 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Lipca 2003, 19:36:02 »
panowie - nie jestem az takim newbisem :) wiem jakie odgłosy wydaje lok... ten szum jest ciagly i nieznosny!!! ( cos na podobe totalnych zakłucen w radiu czy TV :/ ) nie slychac oprocz niego _NIC_ (nastawnika tez nie:P) - no jedynie syrene 'a' i to jeszcze strasznie kiepsko :( .

pozdrawiam

[%sig%]

MAteusz

  • Gość
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Lipca 2003, 20:39:53 »
Może ściągnij najnowsze stery do karty ;)

[%sig%]

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Lipca 2003, 01:57:27 »
Hmmmm. Dziwne. Zainstalowalem najnowsze stery do SBlastera... i nic :(

Zaczalem sie bawic z przeinstalowywaniem programu. Jak rozpakowalem najpierw patcha (tego z DOWNLOAD) a na niego program , z tym ze OVERWRITE TO ALL.

Odpalam... a tu niespodzianka !!! zamiast szumu mam kilka dzwiekow - syczenie hamulca i tykanie nastawnika . Wszystko ok , ale nie slychac syreny i innych bajerow.  Zaczalem sie bawic dalej...

Zainstalowalem program a na niego patcha (OVERWRITE TO ALL) - odpalam program i ... zatrzymuje mi sie na 'GrassDarkGreen2.tga' // program nie odpowiada :(.

HELP  ??

[%sig%]

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #33 dnia: 07 Lipca 2003, 02:18:13 »
" 3 .ale jak zainstalować uaktualnienie? Nie działa mi!
A: Trzeba rozpakować (do katalogu gdzie jest symulator) uaktualnienie (w kolejnści chronologicznej od najstarszego do najnowszego) nadpisując starsze pliki! "  <----- moze ktos wyjasnic oco tu chodzi prostym i zrozumialym jezykiem ???

z gory dzieki -.-V


pozdrawiam

[%sig%]

Tomek

  • Gość
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Lipca 2003, 05:01:23 »
Witam,

Tak czytam ten twoj drugi post i niewiem o co w nim chodzi.  

Wiec innymi slowami zainstaluj najnowsza wersje (ta wersja niema glosu silnika od EU07, ET22 ma).  Po zainstalowaniu nowej wersji zainstaluj patches po koleji.  Od najstarszej do najnowszej.  Mozesz tylko instalowac patches ktore sa do tej wersji nowej wersji ktorej wlasnie zainstalowales.  Wiec nie instaluj patches ze starszej wersji.  Jak instalujesz patches to rob "overwrite all" czy "replace" (nadisz) jak sie bedzie pytal czy wymienic tamten plik na ten ktory rozpakowywujesz.  O co chodzi z tym jest proste.  Niemoga byc dwa takie same pliki ( o tej samej nazwie) wiec komputer sie pyta czy chcesz skasowac stary i na miejsce jego rozpakowac nowy (ten od patch).  Poprostu wymiana pliku o tej samej nazwie.

Pozdrawiam

TOmek

A tak do glosu, czy dziwieki tobie dzialaja na komputerze, inne dziwieki od programow.   Wejdzi do Sound folder od symulatora i sprobuje wlaczyc te dziwieki innym programem, i.e. winamp czy media player poprzez kilkanie na dany plik.

T.

>take a look to the sky just b4 u die....

and what will I see there?  A cool looking EU07:)
Are there any trains in heaven?

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #35 dnia: 07 Lipca 2003, 05:26:30 »
Hmmm no oki ale skad wziasc jakies patche ??? w dziale download (www.eu07.prv.pl) jest tylko sam program 'eu07-010503' oraz  'eu07-010503-patch120603' ... instaluje najpierw ten pierwszy a do niego rozpakowuje drogi z overwrite to all. I program mi sie kaszani :(((

Wszystkie *.wav w katalogu sounds działaja (np. pod WinAmp'em).

pozdrawiam

Tomek

  • Gość
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #36 dnia: 07 Lipca 2003, 06:07:31 »
Naprawde nie wiem co tobie powiedziec.  Jak rozpakowales ten pierwszy (glowny) a potem patch i zrobiles overwrite to to musi pracowac.  Moze cos jest skopane z twojim komputerem.  Sprawdzi czy pracuje sam ten glowny program bez patches.  naprawde niemoge wiecej tobie pomuc.  Oh jeszcze jedno, jaki komputer masz?  Moze to problem z tym lub z operating system (windows 98, 2000, XP)

Good luck

Tomek

Idzi spac, to juz szusta rano :)

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Lipca 2003, 18:35:41 »
-> ok więc mam: P766MHz, 128RAM, nVIDIA GF2 MX-400/32RAM, SB PCI128, Win 98SE.


-> sam główny plik programu działa bez zażutów - jak nagram na niego patcha no to sie kaszani... byc moze bede musiał przeinstalowac system.

-> Acha i jeszcze jedno - dalej nie kapuje co z tym nagrywaniem patch'y... pisałeś że od najstarszego do najnowszego - ok ale oco chodzi skoro jest tylko _JEDEN_ patch w dziale DOWNLOAD ?!?!?

-> U Ciebie to działa ??? z działu DOWNLOAD sciagnąłeś plik 'eu07-010503' - zainstalowales, i na niego (wraz z Overwrite) wypakowałeś patcha 'eu07-010503-patch120603'  i działa ???


PS. Widze ze nie tylko ja siedze po do rana przed kompem ;-)


pozdrawiam

Offline chrisfox

  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • http://www.marki.net.pl/kolejka
  • Otrzymane polubienia: 1
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Lipca 2003, 20:59:28 »
Spokojnie, chodzi o to, że kiedyś co chwila pojawiały się jakieś patche do podstawowej wersji programu. Potem pojawiło się uaktualnienie całości (już nie pamiętam, jak się nazywało) i do niego jest aktualny jedynie ten ostatni patch - więcej ich nie potrzeba. A jeżeli Ci nie działa... Nie mam pojęcia, ja bym chyba na wszelki wypadek sformatował dysk i przeinstalował system (wiem, że to przykre, wiem, ja to robię często. I bardzo często pomaga, choć to takie głupie. Pozdrowienia

[%sig%]
Pozdrowienia

Krzysiek

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Lipca 2003, 23:25:38 »
Niee ja juz wymiekam przy tym :( ... Zanim sformatuje to mam prosbe:

 Napisz mi (link) skad moge sciagnac program i (działajace) uaktualnienie.
 

 Z góry dzieki.

[%sig%]

Tomek

  • Gość
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Lipca 2003, 04:05:44 »
Sorry defiler, ale naprawde pomuc tobie nie moge.  Wydaje mi sie skoro kazdemu innemu chodzi komputer z tym, to raczej cos w twojich ustawieniach musi byc nie tak.  A jesli tylko patch kaszani to chyba wytrzymasz do nowej "pelnej" wersji ktora mam nadzieje wyjdzie niedlugo.  


Pozdrawiam
Tomek

Ja do rana nie siedze przed komputerem, tylko do polnocy, tutaj jest 6 godzin roznicy :)

Offline chrisfox

  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • http://www.marki.net.pl/kolejka
  • Otrzymane polubienia: 1
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Lipca 2003, 19:03:23 »
Trochę się już pogubiłem czytając ten wątek, ale może spróbuj po prostu zainstalować program bez patcha? On w tej postaci też działa.

[%sig%]
Pozdrowienia

Krzysiek

Offline defiler

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Lipca 2003, 15:54:11 »
Sformatowałem dysk... postawiłem system na nowo... nie pomoglo.

Ja wiem ze program dziala bez patcha - bo wlasnie taki mam - jedynie katalog 'sounds' mam z patcha - mam dzieki temu pare dzwiekow zamiast szumu :)

Acha i mam jeszcze takie pytanie : ogladałem screeny z kolejnych wersji rozwojowych - i tam na niektorych byla SU45 i ET22-6xx (nie pamietam numeru) z BYDGOSZCZY ... czy w spatchowanej wersji da sie nimi jezdzic ???



Pozdrawiam.

Offline chrisfox

  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
    • http://www.marki.net.pl/kolejka
  • Otrzymane polubienia: 1
Re: Czy cos nie tak?
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Lipca 2003, 21:20:37 »
defiler napisał(a):

>
> Sformatowałem dysk... postawiłem system na nowo... nie
> pomoglo.
>
Przykro mi, chyba rzeczywiście jakaś niezgodność z kartą.

> Acha i mam jeszcze takie pytanie : ogladałem screeny z
> kolejnych wersji rozwojowych - i tam na niektorych byla SU45 i
> ET22-6xx (nie pamietam numeru) z BYDGOSZCZY ... czy w
> spatchowanej wersji da sie nimi jezdzic ???
>
Nie, przynajmniej mnie nic o tym nie wiadomo. Patch daje różnice raczej kosmetyczne: lepiej wyświetlane są niektóre tekstury, czasem inne dźwięki, dochodzą jakieś obiekty itp.

Pozdrowienia

[%sig%]
Pozdrowienia

Krzysiek