Autor Wątek:  Odp: test-linia053 noc.7z  (Przeczytany 1492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cookie

  • Wiadomości: 272
  • Dzień dobry, jak leci?
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: test-linia053 noc.7z
« dnia: 30 Lipca 2018, 05:22:10 »
Jeśli to nie będzie problem to jestem do dyspozycji ws. nagrań. Mogę zostać znowu dyżurnym w Psim Polu i nagrać komunikat wjazdu/odjazdu. 


//Post nie wnosi nic do tematu. RoboBatman.
« Ostatnia zmiana: 04 Sierpnia 2018, 02:22:38 wysłana przez RoboBatman »
Ta piękna stalowa MaSzyna... Która wozi mnie na wakacje...

Offline Cookie

  • Wiadomości: 272
  • Dzień dobry, jak leci?
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: test-linia053 noc.7z
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Lipca 2018, 14:43:31 »
Nie licząc odgłosów tła, na razie w scenariuszu panuje kompletna cisza.
Ta piękna stalowa MaSzyna... Która wozi mnie na wakacje...

Offline piotrln

  • ZbanowanyZbanowany
  • Maskotka forum
  • *
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 18
Odp: test-linia053 noc.7z
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Sierpnia 2018, 18:55:41 »
Proponowałbym jeszcze L053_retro. Nie mamy jeszcze scenariusza retro na linii zelektryfikowanej.
To zrób pan, dla chcącego nic trudnego
Formuła 1 Wymiata.

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4330
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 307
Odp: test-linia053 noc.7z
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Sierpnia 2018, 20:35:15 »
Misja pospiesznego z Sandomierza do Debicy z losowym objazdem przez DT zakonczona powodzeniem. Napisz co jest wymagane do paczki, bo mam braki w teksturach taboru. Wiem ze teraz będę czepialski, ale skoro to noc to gostek na peronie nie powinien podawac sygnalow przy probie latarka?
Na poc 13129 brak sygnalu od kierpicia.
W turowie sa wygaszone dwa sklady z kontenerami pomimo podanych semaforow. Ten z bykiem i kartonem. Patyki w dole i stoja. Podobnie w swoszczowicach ten skład regio expres tak samo wygaszony. Trzeba im dac wieksza predkosc poczatkowa.

MIsja na tym składzie przejezdna tylko do Turowa.

Proba ponownego przejechania. Debica towarowa przytrzymuje pospiecha. Puszcza przodem towara. Z kolei towar z et42 idzie w tylek pospiesznemu.

Proszę pozmniejszać załączniki do 250kb.
Matek123


Autor posta była na forum i nie raczył zmniejszyć załączników. W takim razie zamykam zgłoszenie i bocznica. RoboBatman.
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpnia 2018, 21:11:02 wysłana przez RoboBatman »
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: test-linia053 noc.7z
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Września 2018, 09:22:56 »
Dziwnie też wygląda eszelon. Jeszcze się nie spotkałem z eszelonem z wagonem osobowym w środku składu. Zwykle są albo na jednym końcu albo na obu końcach składu.

Co prawda odpowiedź już padła, ale nadarzyła się okazja, żeby utwierdzić w przekonaniu.

Nie ma co kisić modyfikacji, tylko w wolnym czasie jeszcze bym dopracował, tym bardziej, że zajmujesz się L053. Takie małe spostrzeżenie z mojej strony. Przez kilka lat miałem nieprzyjemność dojeżdżać do szkoły pociągiem. O ile na pociągach pospiesznych obłożenie na peronach jest raczej regularnie spore, o tyle na osobowych jest trochę inna bajka. Kiedy jechałem pociągiem rano, perony były pełne ludzi. Kiedy wracałem, często i gęsto późnymi popołudniami, nawet wieczorami, to na peronach zazwyczaj były pojedyncze osoby. Wyjątkiem była jedna mała, silnie uprzemysłowiona miejscowość. Warto się nad tym zastanowić.

//Proszę zmniejszyć wagę obrazków do wymaganych regulaminowych 250 kB. RoboBatman.
« Ostatnia zmiana: 09 Września 2018, 14:35:18 wysłana przez RoboBatman »
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |