Autor Wątek:  Manewrowo3 - brak Sm2 - zawieszenie misji  (Przeczytany 3231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mendel

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Manewrowo3 - brak Sm2 - zawieszenie misji
« dnia: 14 Lipca 2018, 10:31:23 »
Cześć.

Mam problem z misją Manewrowo3.
Misja przebiega do połowy punktu 2 opisu misji. Wracając na stację z bocznicy z pchanymi wagonami otrzymałem (zgodnie z opisem) komunikat przez radio, że sygnał zostanie podany po wjeździe pociągu towarowego. Około godziny 7:18 - dwie minuty po czasie rozkładowym - pociąg faktycznie wjechał na stację. Jednak sygnału nie było. O 7:36 planowo wjechał osobowy z Białegostoku, a po jego wjeździe sygnału nadal nie otrzymałem.
Czekałem pod semaforem od 7:40 czasu misji.
Oszukać i przejechać się niestety nie da, bo zwrotnica przestawiona na żeberko ochronne.

Zrzut ekranu ze wciśniętym F3 w debugmode oraz pliki log.txt (w postaci ZIP) oraz errors.txt załączam.
Paczka: MaSzyna 18.06.
Środowisko: laptop Dell LATITUDE 3550, Intel(R) Core(TM) i7-550U CPU @ 2,40GHz, Windows 10 Professional 64bit.

Bardzo liczę na Waszą pomoc, gdyż chciałbym ukończyć tę misję.

Pozdrawiam,
Mendel

PS. To już drugi podobny problem z misją w ostatnich dniach. Ponieważ korzystając z wakacji przechodzę misje po kolei, więc w najbliższych dniach pewnie jeszcze kilka tego typu zgłoszeń wrzucę. :-)

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Manewrowo3 - brak Sm2 - zawieszenie misji
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipca 2018, 11:16:01 »
Wyjazd z bocznicy jest podawany przez event2 wjazdnasuwalki w torze t8104 gdy tor none0444444 jest wolny. W twoim logu nie ma śladu próby wyzwolenia. Zaznaczyłem tor w załączniku. Pewnie ma nim jechać jakaś lokomotywa po urwaniu się od składu i jazdy na głowicę celem przemanewrowania na szopę. Bez znajomości scenariusza i sytuacji u ciebie na gruncie więcej nie powiem.
Mój kanał youtube

Offline mendel

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Manewrowo3 - brak Sm2 - zawieszenie misji
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipca 2018, 11:23:41 »
Cześć.

Przez cały czas manewrów na bocznicy na stacji stał nieruchomo Gagarin, za którym wyjeżdżałem z szopy. Widać to z daleka na pierwszym zrzucie ekranu. Może błąd nastąpił jeszcze wcześniej i nie wykonał on jakichś przewidzianych manewrów na stacji?

Pozdrawiam,
Mendel

Offline pozdze

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 490
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 266
Odp: Manewrowo3 - brak Sm2 - zawieszenie misji
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipca 2018, 16:21:56 »
Ta sceneria jest do napisania od nowa. Potrzebuje czasu na to. Na obecny czas trzeba z niej zrezygnować.
Łukasz Jachimek

Offline mendel

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Manewrowo3 - brak Sm2 - zawieszenie misji
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipca 2018, 23:40:59 »
Cześć.

Dzięki za info.

Pozdrawiam,
Łukasz