Autor Wątek:  Całkowo - Odyseja Spalinowa - tartak - problem w Macierzewie  (Przeczytany 3765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mendel

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Cześć.

Mam problem z misją Całkowo - Odyseja Spalinowa - tartak.
Misja przebiega aż do punktu 3 opisu w Macierzewie (strona 3 opisu misji). Zostawiłem 2 wagony z deskami pod semaforem H, odczepiłem się i czekałem na Sm2.
Punkt 4 jednak nigdy nie nastąpił, ponieważ na semaforze H nie pojawił się sygnał Sm2.
Inne pociągi opisane w opisie misji na stronie 4 były poza ostatnim - TEM2 z węglarkami - tego nie widziałem.
Czekałem pod semaforem od 7:45 do 8:30 czasu misji.
Potem spróbowałem oszukać i przejechać na S1 za tarczę Tm3, ale symulacja pozostała niewzruszona i dyżurny nie zestawił dalszej drogi po wagony z rudą.

Pliki log.txt (w postaci ZIP) oraz errors.txt załączam.
Paczka: MaSzyna 18.06.
Środowisko: laptop Dell LATITUDE 3550, Intel(R) Core(TM) i7-550U CPU @ 2,40GHz, Windows 10 Professional 64bit.

Bardzo liczę na Waszą pomoc, gdyż chciałbym ukończyć tę misję.

Pozdrawiam,
Mendel

Offline Transkei

  • Deweloper
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 884
Odp: Całkowo - Odyseja Spalinowa - tartak - problem w Macierzewie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpnia 2018, 19:23:49 »
Przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale wcześniej nie zauważyłem wątku... Problem stwarza TEM2, która wjeżdża do elektrowni i niestety nie potrafi z niej wyjechać, bo wagony do których się przyczepia stoją na torze z prędkością 0. Kiedyś AI mogło ruszyć w takiej sytuacji, od jakiegoś czasu już niestety nie.
Sposób naprawy: wypakuj załączone archiwum w głównym katalogu symulatora i nadpisz plik (będzie to tylko jeden: scenery/calkowo/events_tartak.ctr). Misja powinna stać się przejezdna.

Wgrywam plik @Stele
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpnia 2018, 13:02:49 wysłana przez Stele »

Offline mendel

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Całkowo - Odyseja Spalinowa - tartak - problem w Macierzewie
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Sierpnia 2018, 12:55:42 »
Wielkie dzięki za pomoc.

Offline mendel

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Całkowo - Odyseja Spalinowa - tartak - problem w Macierzewie
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sierpnia 2018, 23:56:25 »
Niestety, mam złą nowinę. :-(

Misja nadal nie jest przejezdna. Zacina się chwilę później.

Podpiąłem wagony z rudą i czekałem na Ms2 na tarczy Tm4. Niestety symulacja w tym miejscu się zacina.
Przyczyną znowu jest TEM2 z węglarkami, która - mimo sygnału Ms2 na tarczach Tm3 i Tm6 utknęła i ani myśli zmienić kierunku jazdy. Próbowałem do niej wejść i samemu przepchnąć ją do elektrowni, ale niestety okazało się do niemożliwe. Poza mną, czeka też towarowy Rail Polska z Bałtyku do Włodowic, który utknął na wjeździe pod semaforem A. Zrobiłem screena z góry aby widać było sytuację.

Wymagane pliki oraz screena załączam.
Paczka: MaSzyna 18.07.
Środowisko: laptop Dell LATITUDE 3550, Intel(R) Core(TM) i7-550U CPU @ 2,40GHz, Windows 10 Professional 64bit.

Pozdrawiam,
Mendel

Dostosuj proszę wielkość załączonego obrazka do wymogów regulaminu.
Quark-t


Brak reakcji. Usuwam załącznik
Benek
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpnia 2018, 21:04:51 wysłana przez Benek »

Offline Marconi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 410
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 62
Odp: Całkowo - Odyseja Spalinowa - tartak - problem w Macierzewie
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Sierpnia 2018, 00:42:28 »
Zamiast TEM-2 podepnij SM42. I tutaj na dwoje babka wróżyła: raz pojedzie, raz nie. Tutaj możesz wsiąść i w razie potrzeby ją "popchnąć". Dalej będzie jeździć bez problemów.
Pozdrawiam.

Offline Transkei

  • Deweloper
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 884
Odp: Całkowo - Odyseja Spalinowa - tartak - problem w Macierzewie
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Sierpnia 2018, 08:12:55 »
Najlepiej będzie pobrać jakieś nowsze exe (z działu Na warsztacie), gdyż na tym z paczki 18.07 lokomotywy z podpiętą większą ilością wagonów zbyt zachowawczo podjeżdżają do wskaźnika W5, a taka sytuacja tutaj ma miejsce.