Autor Wątek:  Sceneria quarkmce2007 - problemy  (Przeczytany 12570 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline M79r

  • Wiadomości: 204
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 203
Odp: Sceneria quarkmce2007 - problemy
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Października 2018, 15:41:52 »
Witam, odświeżę trochę temat. Ja odkrywając niedawno połączenie scenerii Quark i Zwierzyńca, próbuję zrobić rozkład jazdy dla Expressu  z Jelitkowa przez Psiary - Dejawy - Wielki Kac do Skwarek. Problem jest taki, że nie bardzo wiem jak to sklecić. Robię to na podstawie istniejących rozkładów w Maszynie ( jednak nie bardzo mi to wychodzi, gdyż nie znam się na tym jeszcze ) Mam natomiast tablice relacyjne, jednak nie potrafię ich "zaszczepić" do składu pociągu ( jeśli można prosiłbym o pomoc ) Skład pociągu to: EP05-23'17 + wagony 1 kl. (dwie sztuki) oraz wagony 2 kl. (7sztuk) Wagony są oliwkowe. Pociąg utrzymany jest w stylu retro.

Przekroczona waga obrazków. @Stele Poprawione załączniki. Co do Odcinka Zwierzyńca w Quarku da się dojechać aż do Psiary Śródmiemscie. Semafory nie działają, ale dojechać można.
« Ostatnia zmiana: 18 Października 2018, 20:05:41 wysłana przez M79r »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2610
Odp: Sceneria quarkmce2007 - problemy
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Października 2018, 17:11:16 »
Kawałki quarka po których nic nie jeździ, mogą mieć niedorobioną infrastrukturę a na pewno skrypty sterowania.
Rozkład musi mieć ściśle określone formatowanie. Gdzieś na forum jest wątek Ra z opisem. Rozkład przypisujesz przez wpis składu trainset lub eventem skanowanym do lokomotywy w czasie trwania scenariusza. Tablicę wrzucasz do folderu dynamic pojazdu. Format nazwy jest gdzieś w changelogach exe 47X.
Mój kanał youtube