Autor Wątek:  Problem z SM42 na trasie Moczniki  (Przeczytany 2528 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michu.

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z SM42 na trasie Moczniki
« dnia: 04 Czerwca 2005, 00:16:51 »
Witam. Mam następujący problem na trasie Moczniki - zarówno w wersji z EU07 jak i EU06 loczek SM42 nie chce wjechać na mijankę. Czekałem 20 minut, wciskałem Shift+9, nic nie pomogło. Możecie powiedzieć co jest przyczyną, albo ewentulanie który wpis wykasować aby ta SM42 zniknęła z trasy? Dodam, że w pozostałych przpadkach i wszystkich innych trasach wszystkie event'y mi działają bez problemu.

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z SM42 na trasie Moczniki
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwca 2005, 01:53:57 »
Witam.
Oj chyba nie użyłeś szukajki, ponieważ temat, który poruszasz był omawiany na forum. Oto link do niego : http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=2798

Pozdrawiam.
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny

Offline Michu.

  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z SM42 na trasie Moczniki
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwca 2005, 10:51:35 »
Racja, przeoczyłem tamten temat;-)). Tylko jeszcze zadam jedno pytanko tutaj, bo tam nie ma odpowiedzi na nie;-), tam jest napisane aby dokonać modyfikacji pliku moczniki(..).scn, tylko że, u mnie nie ma w ogóle żadnych wpisów do SM42. Plik przejrzałem linijka po linijce i ani słowa o Stonce! Dlatego czy ma ktoś może już poprawiony ten plik na serwerze? Bo po zmianie serwerka nic ze strony się nie da ściągnąć...

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z SM42 na trasie Moczniki
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwca 2005, 11:31:13 »
Oj tu coś nie pasuje. Chyba nie dokładnie przeglądałeś plik, albo nie ten co miałeś. Jeżeli stonka pojawia Ci sie w grze(a tak napisałeś w pierwszym poście)to MUSI być wpis-nie ma innej opcji :). Więc radze dokładnie przejrzeć plik.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny

Offline wasyl

  • Wiadomości: 276
  • Permanentny Inwigilator Sieciowy
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z SM42 na trasie Moczniki
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwca 2005, 15:35:32 »
Witam!!!
Cierpliwości - poprawiona wersja juz jest ale jeszcze niedostępna dla zwykłych śmiertelników :). Muszę tylko przetestować ale to dopiero po sesji.
Przygarnę fotki na tekstury obiektów!