Autor Wątek:  Problem z Całkowo tartak  (Przeczytany 4486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Filip40015

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Problem z Całkowo tartak
« dnia: 20 Kwietnia 2017, 18:11:05 »
Witam serdecznie!
Posiadam najnowszą wersję Symulatora, czyli 15.04 + patch 16.08 i mam następujący problem.
Po dojechaniu do Macierzewa, odstawieniu wagonów z drewnem i zabraniu wagonów z rudą i podjechaniu pod tarczę manewrową Tm5 nie otrzymuję sygnału zezwalającego na dalsze manewry. Po chwili przyjeżdża pociąg pospieszny, następnie odjeżdża i za jakiś czas odjeżdża osobowy. Po tym nic się nie dzieje.
Co może być tego przyczyną?
Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam!

Przenoszę do pomoc doraźna>trasy. Zapoznaj się z wątkiem przyklejonym http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html i uzupełnij swoje zgłoszenie. @Stele
« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2017, 18:35:17 wysłana przez Stele »

Offline Waldi 1978

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 22
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Kwietnia 2017, 20:57:00 »
Witam.
Przejechałem tą trasę i nie mogę potwierdzić twojego problemu. Bo u mnie poszło bez problemu. Zaraz po odjeżdzie pośpiesznego dostałem pozwolenie na Tm5 na dalsze  manewry.Możliwe że za daleko pojechałeś w peron.Trzeba wagonami stanąć blisko Tm5.
Nie dałeś text.log i text.errors aby np. administracja zerknęła gdzie tkwi ew. problem.
« Ostatnia zmiana: 20 Kwietnia 2017, 21:04:24 wysłana przez Waldi 1978 »

Offline Filip40015

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Kwietnia 2017, 21:44:55 »
W którym momencie powinien wjechać do Macierzewa pospieszny?

Offline Piotr93

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1651
  • stonko majster
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1053
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Kwietnia 2017, 21:46:05 »
Filipie, tak jak pisał kolega, prosimy cię o wstawienie w załączniku log.txt oraz error.txt jeżeli został wygenerowany, w tedy będziemy mogli ci pomóc.

Offline Filip40015

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Kwietnia 2017, 18:26:16 »
Witam ponownie!
Dzisiaj spróbowałem przejechać tę scenerię, wykorzystując rady kolegi Waldi 1978, czyli wagonami stanąłem blisko Tm5. Problem jednak nie znika. Jest tak jak było, odjeżdża pospieszny, za jakiś czas osobowy i dalej nic się nie dzieje - nie dostaję pozwolenia na manewry na Tm5. W załączniku załączam plik log.txt.

Offline Transkei

  • Deweloper
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 884
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Kwietnia 2017, 18:58:50 »
Wygląda na to, że na semaforze wjazdowym utknęła TEM2, a to z kolei wskazuje na problem ze źle ustawionym W4 przed semaforem I (W4 ten jest niewidzialny).
Najprostszą metodą rozwiązania tego problemu będzie pobranie i zainstalowanie paczki "Całkowo Zima", oprócz scenariuszy znajduje się tam poprawka opisywanego problemu.

Offline Filip40015

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Kwietnia 2017, 19:07:40 »
TEM2 wjeżdża na stację, gdy ja jestem pod Tm5 i dostaję pozwolenie na manewry pod wagony z rudą. Czy tak ma być?

Offline Transkei

  • Deweloper
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 884
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Kwietnia 2017, 19:23:08 »
TEM2 ostatecznie wjeżdża nie pod semafor I, tylko pod tarczę Tm6 - tak nie może być.
Najlepiej zwyczajnie pobierz dodatek "Całkowo Zima", zainstaluj, i spróbuj jeszcze raz przejechać scenariusz Całkowo Tartak.

Offline Filip40015

  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problem z Całkowo tartak
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Kwietnia 2017, 21:45:52 »
Dzięki wielkie! Zainstalowanie scenariusza pomogło. Teraz cała sceneria jest do przejechania bez problemu. Tym sposobem zamykam temat.
Pozdrawiam!