Autor Wątek:  sn61-kabina  (Przeczytany 3421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

  • Gość
sn61-kabina
« dnia: 30 Marca 2005, 00:31:16 »
Niestety nie dokopałem się do odpowiedzi na ten problem, a dotyczy on drugiej kabiny w ganzu.. wiadomo, o co chodzi - moje pytanie brzmi: czy da się coś zrobić, żeby silnik zachowywał się tak samo, jak kierowany z pierwszej kabiny? może coś zamienić w plikach, czy cuś?niby da się z tym jechać, ale na dłuższą metę jest to trochę irytujące:( Sorki za ewentualne powtórzenie tematu, ale po prostu tyram teraz do późna i nie mam siły dokładnie przeczesywać forum..

guest1206

  • Gość
sn61-kabina
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Marca 2005, 21:46:20 »
Z tego co wiem, gaśnięcie silnika przy 4. pozycji nastawnika jest spowodowane błędem w kodzie programu - tak łatwo się tego nie poprawi :(
P.S. Wprawdzie na 4. pozycji silnik gaśnie, ale po przestawieniu nastawnika na 6. i naciśnięciu rozrusznika silnik znowu zaskakuje.

adampkp

  • Gość
sn61-kabina
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Marca 2005, 22:32:18 »
Problem był już dawno zgłaszany. Podejrzewam, że naprawienie to kwestia nadpisania nowszych wadliwych plików starszymi dobrymi. Mam nadzieję, że będzie to uwzględnione w nowe paczce. Póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Luzakim idzie jeszcze jakoś jechać (czytaj: telepać się) na trzeciej pozycji.

Pozdrawiam!

Offline slimson

  • Wiadomości: 156
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
sn61-kabina
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Marca 2005, 07:50:28 »
Ale wy macie problemy.
Nastawnik na 8 i jedziemy :P

Ale na serio to moze jednak ktos ma archiwalne SN61??
Pozdrawiam

  • Gość
sn61-kabina
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwietnia 2005, 17:57:39 »
Cytat: "slimson"
Ale wy macie problemy.
Nastawnik na 8 i jedziemy :P

Ale na serio to moze jednak ktos ma archiwalne SN61??
No niby da się tak,ale np. na waszej trasie jest 30 i 40km/h na najlepszym  odcinku i ciężko jest utrzymać tą prędkość..

Offline EP08_015

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4339
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 313
sn61-kabina
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwietnia 2005, 18:04:42 »
Witam.

Na moje wine za błędne działanie SN61 ma plik EU07.exe To nie jest wina plików SN61. Ani MMD ani CHK a już napewno nie T3d.

Prubowałem już podstawić starsze pliki SN61 i nic to nie dało więdz pozostaje tylko złe działanie EXE.

Pozdrawiam.
Koniec tworczosci unoffowej i prywatnej.
http://chomikuj.pl/EP08-015