Autor Wątek:  Bocznica wrotkowska Lublin. Ktoś pomoże?  (Przeczytany 2631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ravajas

  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • http://www.fotobabilon.c4factor.com
  • Otrzymane polubienia: 0
Bocznica wrotkowska Lublin. Ktoś pomoże?
« dnia: 13 Lutego 2016, 17:48:41 »
Witajcie. Odświeżam zapytanie po dłuższej przerwie. Opracowałem (w oparciu o maszynowy edytor scenerii) całą lubelską bocznicę wrotkowską wraz z częścią torów towarowych stacji Lublin. Bocznica ma wszystkie rozgałęzienia, istniejące obecnie, ale także istniejące przed 1995 rokiem (odtwarzałem z pamięci, ale tę bocznicę znam "jak własną kieszeń" - wszystko jest realistycznie). Wiem, że Forum to nie koncert życzeń, ale czy są osoby, które przynajmniej zechciałyby się zapoznać z tematem? Uważam, że jako całość mogłaby to być sceneria dla fanów manewrów wszelakich, ponieważ jeszcze 30 lat temu (a tych czasów dotyczyć miałaby moja koncepcja "zrobienia" tej scenerii pod symulator) działo się tam naprawdę sporo. Bardzo ciekawa scenografia, bogate możliwości jazdy manewrowej. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, chętnie opiszę szczegóły w korespondencji prywatnej, albo na forum publicznym, jeśli będzie odzew.

Pozdrawiam
Rafał Borowski

Offline queuedEU

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1265
    • Zobacz profil
    • Celebrity Maszyna
  • Otrzymane polubienia: 33
Odp: Bocznica wrotkowska Lublin. Ktoś pomoże?
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lutego 2016, 17:59:40 »
Jestem zainteresowany wspolpraca, posiadam modele z okolic EC-Wrotkow, moglbym kontynuowac temat, bo swego czasu mialem wkret w modelowanie obiektow dla @Sigmana.