Autor Wątek:  Odp: Stacja Wieliczka Rynek-Kopalnia ----> Kraków Główny----> Kraków AirPort  (Przeczytany 1123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline worek96

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
@dymus bardzo mnie ucieszyłeś tą informację, już obczajam post z tą linią. :D
Myślę że można by jak narazie wydłużyć trasę z Krk Głów. do Wieliczka Ryn. Kop. a później zobaczyło by się co dalej :D

Reg. zakazy 10, 12, 13.
Nie radzę wysyłać ponownie tej samej wiadomości.
Benek
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2015, 12:40:08 wysłana przez Benek »

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: Odp: Stacja Wieliczka Rynek-Kopalnia ----> Kraków Główny----> Kraków AirPort
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Października 2015, 11:52:46 »
Kolega proponuje zachowujac sie niczym dyrygent kierujacy orkiestra. Moje pytanie: Jaki wlasny wklad Kolega zamierza wniesc w ten projekt? Mozna pomoc na bardzo wiele sposobow. Jeden z przykladow: jesli masz aparat to podejsc i pomierzyc rozne rzeczy, ktorym nastepnie zrobic dokladne zdjecia na tekstury. Ja, gdy prosze Kolegow o modyfikacje modeli, badz zrobienie nowych to w zamian tworze tekstury, lub jesli maja wlasne projekty to w nich pomagach przy pracach graficznych. Wtedy jest to na zasadzie wymiany, wiec sprawiedliwie. Natomiast sytuacje, w ktorych pomoc polega na tym, ze ktos zrobi w calosci super scenerie od A do Z, a autor w niczym nie pomoze nie sa lubiane w tym forum. W ciagu kilku lat sporo bylo osob, ktore wklepywaly swoj pomysl w nowy temat i czekaly "na pomoc". Zazwyczaj konczyli, tak jak pozostala reszta spamerow. Zobaczymy, jak bedzie z Toba;)