Autor Wątek:  Jak to zrobic?  (Przeczytany 3839 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Jak to zrobic?
« dnia: 14 Marca 2005, 14:32:11 »
No a ja mam takie pytanie... Jak dodać kolejke zeby była na jakiejs trasie, bo gram w to pierwszy raz i nie łapie jeszcze zabardzo co i jak... A tak jeszcze jedno pytanie. Ktory klawisz służy do tego zeby kamere zmieniać. Chodzi mi o widok pociągu z dworu itp :) z gory :P itp z boku itp :P, no i jeszcze jedno :P Jak zrobic np. W składy EN57(jednostki)... bo nie wiem gdzie to sie wszystko wpisuje :(

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Jak to zrobic?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Marca 2005, 15:10:12 »
Cytat: "zKw!"
Jak dodać kolejke zeby była na jakiejs trasie, bo gram w to pierwszy raz i nie łapie jeszcze zabardzo co i jak...

????? Chodzi CI o dodanie składu??? Porócz tego co jedziesz??? Aby było więcej mijanek???

Cytat: "zKw!"
Ktory klawisz służy do tego zeby kamere zmieniać. Chodzi mi o widok pociągu z dworu itp :) z gory :P itp z boku itp :P,

Klawisz F4 (tryb freefly), jak również klawisz PAGEG_UP i PAGE_DOWN (tylko zaznaczyć musisz tryb DEBUGMODE). Ja mam wersję symka 160704 i wsio działa OK.
Cytat: "zKw!"
Jak zrobic np. W składy EN57(jednostki)... bo nie wiem gdzie to sie wszystko wpisuje :(
A co do dodawania składów -> http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=2451

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Re: Jak to zrobic?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Marca 2005, 15:51:22 »
Cytat: "Mutopompka"
Cytat: "zKw!"
Ktory klawisz służy do tego zeby kamere zmieniać. Chodzi mi o widok pociągu z dworu itp :) z gory :P itp z boku itp :P,

Klawisz F4 (tryb freefly), jak również klawisz PAGEG_UP i PAGE_DOWN (tylko zaznaczyć musisz tryb DEBUGMODE). Ja mam wersję symka 160704 i wsio działa OK.


 Klawisz F4 działa tylko i wyłącznie w wersji nieoficjalnej 160704
Jak będę duży zostanę maszynistą!

Offline zKw!

  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Jak to zrobic?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Marca 2005, 16:04:00 »
DEBUGMODE co to jest :P ? Ok ale jak naciskam F4 to mi sie tylko zmienia w kabinie.... No chciałbym miec np. nie jedną jednostke EN57 lecz 2 jak to zrobic...
I jeszcze jedno pytanie :P ? Czemu jak jade EN57 i chce chamować to nagle zaczyna mi mrygać Czuwak SHP i straszny odglos sie włacza i nie chce uciszyć sie:(

Offline Mutopompka

  • Wiadomości: 1155
  • Na IRC-u SPRĘŻAREK vel. tyqtyqtyq
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Jak to zrobic?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Marca 2005, 16:24:20 »
Cytat: "zKw!"
DEBUGMODE co to jest :P ? Ok ale jak naciskam F4 to mi sie tylko zmienia w kabinie.... No chciałbym miec np. nie jedną jednostke EN57 lecz 2 jak to zrobic...
I jeszcze jedno pytanie :P ? Czemu jak jade EN57 i chce chamować to nagle zaczyna mi mrygać Czuwak SHP i straszny odglos sie włacza i nie chce uciszyć sie:(


W pliku eu07.INI jest linijka:
debugmode no     //  (no) yes: wylacza logike rozmyta sluzaca do detekcji awarii, wlacza klawisze pomocnicze
Wpisz zamias NO - YES i bedziesz mial juz teryb DEBUGMODE (Wtedy SHP nie bedzie dzialac).. Wtedy pokażą Ci się podczas jazdy parametry jazdy (czerwone linijki na górze ekranu).

Co do SHP.. Pisalem CI na GG, ze jest to czuwak dla maszynisty i musisz SPACJA go zbijac! Jesli tego nie zrobisz sklad Ci stanie!

A co do wpisów do scenerii: popatrz na link do posta: http://www.eu07.pl/forum/viewtopic.php?t=2451 -> Tam masz wyjaśnione WSIO co i jak zrobic, aby zmieniac sklady![/code]