Autor Wątek:  Dźwięk syczenia zostaje w tle  (Przeczytany 3905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wiggle

  • Deweloper
  • Wiadomości: 477
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 141
Dźwięk syczenia zostaje w tle
« dnia: 10 Września 2015, 19:13:11 »
Witam.
Problem mój polega na tym, że jeżeli na kamerze zewnętrznej dolecę do jakiegoś np. wagonu, który akurat jest odhamowywany, to gdy wrócę klawiszem F4 do kabiny to potem cały czas syczy... Jak mogę sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc, bo jest to bardzo irytujące.
Maszynista Instruktor
POLREGIO Zakład Wielkopolski

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 744
Odp: Dźwięk syczenia zostaje w tle
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Września 2015, 19:36:28 »
Ten problem jest dość odwieczny i nie znaleziono na niego recepty. Nie chodzi tutaj tylko o sam syk. Osobiście parę razy mi się zdarzyło gdy sprawdzałem jak sobie dany lok radzi jako AI iż np dźwięk jego jazdy było słychać w kabinie pojazdu, który ja prowadziłem. Ze dwa razy pomogło szybkie poruszanie się strzałkami na wolnym widoku. Pewnie to przypadek, ale wtedy zadziałało. Jednak jak napisałem na samym początku nie ma na to 100% recepty. Przynajmniej ja na takową nie trafiłem.
« Ostatnia zmiana: 10 Września 2015, 19:47:33 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Joachimowicz

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 1701
  • Nazywam się N'Avoie
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1950
Odp: Dźwięk syczenia zostaje w tle
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Września 2015, 19:37:56 »
Recepta, która w moim przypadku się sprawdza to przelecenie jeszcze raz nad wagonami po tym, gdy już są odhamowane. Warunkiem, który musi być spełniony jest to, że musisz przelecieć jeszcze raz nad dokładnie tym wagonem/pociągiem. Jeżeli był to pociąg, który stał na stacji a Ty jesteś już daleko to i tak musisz wrócić do niego kamerą.
« Ostatnia zmiana: 10 Września 2015, 19:39:41 wysłana przez Joachimowicz »
| Z maszyną od 20 Kwietnia 2010! |

Offline PMT

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 26
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dźwięk syczenia zostaje w tle
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Września 2015, 14:37:35 »
Proponuję dodać opis tego problemu do działu zgłoszeń.

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Dźwięk syczenia zostaje w tle
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Września 2015, 07:05:16 »
@Ra, jakoś nie znalazł na to recepty (czasu), mimo że wiedział o potrzebie pilnego rozwiązania problemu. Z drugiej strony babol jest od zawsze i nie jest prosty do likwidacji, więc nie ma co larum podnosić tylko wracać F4, lub przyciskiem myszy po oddaleniu od miejsca z dźwiękiem. W dziale zgłoszeń nie ma co dodawać. Lepiej niech ktoś tu napisze, czy może usunąć problem.

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Dźwięk syczenia zostaje w tle
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Września 2015, 12:37:03 »
Po to jest bugtracker, żeby było wiadomo, co jest do zrobienia. Nawet jeśli miałoby to zająć kolejne parę lat, to warto żeby było tam zgłoszone. W innym wypadku zgłoszenie może to zaginąć w gąszczu tysięcy innych postów.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline AnteqKolejowy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 27
Odp: Dźwięk syczenia zostaje w tle
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Września 2015, 15:09:47 »
Rzeczywiście, problem jest, podobnie jak migająca kropka na manometrze w kabinach pojazdu 303E. Błąd (przynajmniej jak na mój słuch) pojawia się na Drawinowie. Mój sposób to po prostu szybko w czasie jazdy kliknąć DEL na klawiaturze numerycznej. U mnie najczęściej wtedy wszystko wraca do porządku. Oprócz tego mam nadzieję że syk i w/w migająca kropka w niedługim czasie zostaną naprawione.

Pozdrawiam Serdecznie i życzę wam wszystkiego dobrego
Antoni Markowski