Autor Wątek:  Minęło 10 lat… czas na emeryturę :-)  (Przeczytany 4085 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline REWIZOR

  • Administrator
  • Wiadomości: 3679
    • Zobacz profil
    • www.eu07.pl
  • Otrzymane polubienia: 28
Minęło 10 lat… czas na emeryturę :-)
« dnia: 10 Września 2015, 17:33:49 »
    Szybko płynie czas po maszynowych szlakach. Czas na krótkie podsumowanie. Pragnę wszystkim podziękować za współpracę, czas mojej podróży a zarazem przygody dobiega końca. Zgodnie z ogłoszeniem, mniej mnie na forum. Najpierw była informacja o poważnej chorobie, której musiałem poświęcić więcej uwagi w międzyczasie choroba i śmierć osoby bliskiej, praktycznie wykluczyły mnie z aktywnego życia przy projekcie MaSzyna. Nie posiadałem zdolności tworzenia taboru, infrastruktury czy też tras, kiedy zostałem administratorem, postanowiłem zając się zarządzaniem. Jako szeregowego użytkownika, irytowało mnie, że gdzieś za zamkniętym dla mnie światem, są magiczne siódemki Barta, magiczne wypasione trasy. Niczego takiego tam nie znajdziecie, złotego pociągu również ;) Są osoby mające mi za złe, otwarcie grup Beta i Devs dla nowych, często zdolnych młodych ludzi. Myślę, że się opłacało. Nie zawsze zgadzaliście się z moimi decyzjami, z pozycji użytkownika maszynowy świat wygląda inaczej, my w adm znaliśmy i znamy punkt widzenia każdej ze stron, o tym się publicznie nie informuje, musieliśmy wyważyć racje każdej ze stron. Od czasu mojej 100% aktywności minęło trochę czasu i wiele się zmieniło, uważam, że nie nadrobię straconego czasu. Tak jak w życiu realnym tak i tutaj wyznaję zasadę, jesteś zaangażowany na pełnych obrotach albo wcale, nie uznaję piastowania stanowiska dla tytułów. Ponieważ wymagałem od grup zadaniowych aktywności sam muszę dać dobry przykład i odejść, dlatego z okazji 10-lecia mojej przygody (pod koniec października) odepnę sobie wszystkie grupy i funkcje i raczej nie będę tutaj zaglądał. Moje adresy na eu07.pl zostaną wyłączone. Będzie mi bardzo miło, kiedy za jakiś czas, dowiem się, że potraficie ze sobą współpracować a projekt, który jest owocem wielu ludzi i kilku już pokoleń, które przewinęły się przez projekt ma się dobrze. Tego Wam wszystkim życzę, do zobaczenia w realnym świecie oraz na najbliższym TRAKO ;-) Jak zawsze, wyłączymy jeden wagon na maszynowe spotkanie.
« Ostatnia zmiana: 10 Września 2015, 17:34:54 wysłana przez REWIZOR »
Pozdrawiam