Autor Wątek:  Łódź Fabryczna, Łódź Niciarnia, Łódź Widzew - materiały  (Przeczytany 3381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lalek

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 43
Witam panowie.
Obecnie staram się o przygotowanie modeli łódzkich dworców do nowej wersji trasy CMK dla msts i szukam jakichkolwiek zdjęć - typowo podglądowych jak również na tekstury. Jeżeli ktoś byłby w stanie pomóc, będę wdzięczny. Mogą to być również jakieś inne materiały z Linii 17, jeżeli ktoś jakieś posiada. W załącznikach przedstawiam budynek dworca Łódź Niciarnia i ledwie zaczęty Łódź Widzew. Modelami jestem w stanie się podzielić, jeżeli będzie taka potrzeba i jeżeli uda mi się ogarnąć temat z przerzucaniem tego do formatu obj lub innego, który zaakceptuje 3ds.
Dziękuję i pozdrawiam.

Offline lalek

  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 43
Odp: Łódź Fabryczna, Łódź Niciarnia, Łódź Widzew - materiały
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marca 2016, 00:14:49 »
Ten wątek również odświeżam. W zasadzie wszystko co chciałem pozyskać, pozyskałem z materiałów dostępnych w sieci. Nawiązałem też wstępnie współpracę z jednym z deweloperów i wszelkie dalsze rozmowy będą prowadzone poza forum. Dziękuję wszystkim za chęci, temat jest już nieaktualny i można go zamknąć, podobnie jak prośbę o materiały lokomotyw z PTKiGK Rybnik.
Zatem zamykam.
Pedrosiasty
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2016, 00:22:29 wysłana przez Pedrosiasty »