Autor Wątek:  Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26  (Przeczytany 91581 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Maja 2015, 17:16:01 »
Do Paczki Całościowej został dodany niepotrzebnie plik logo.dds
Sprostowanie, nie tyle dodany co przerobiony został format bmp na dds przez texturetool'a. Podobnie mi się zdarzyło w przypadku miniaturek.
« Ostatnia zmiana: 09 Maja 2015, 17:17:24 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Maja 2015, 14:33:50 »
To nie problem, ale chcę spytać. ET41, dokładnie drugi człon, w realu też tak łatwo w poślizg wpada? Nie ważne czy lekki czy ciężki pociąg, przekroczę 400 -  450 A i wpadam w poślizg. Wczoraj się nieźle napociłem, by z 30 pełnymi węglarkami ruszyć. Oczywiście nie obyło się bez rozjechania silników w 2 członie. Muszę na nowo uczyć się ET41 prowadzić?

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Maja 2015, 14:38:12 »
Prawdę mówiąc to jesteś już kolejną osobą, która zauważyła iż lokomotywy się ślizgają. Zostało zamienione tarcie szyn w sceneriach. Kiedy dokładnie nie wiem, ale na to wychodzi. Przejrzę log na repo to się pewnie okaże.
Poniżej fragmenty PW o podobnej treści:
Kto jest wprowadził tak niski współczynnik tarcia szyny ii koła oraz wpadanie w poślizg lokomotyw elektrycznych przy prądzie 400-450A w najnowszej wersji Exe (469 i 470)?
W symulacji jazdy lokomotywą. Teraz przy prądzie 400-450A poślizg jest tak częsty, że aż nie możliwy do osiągnięcia w realnym prowadzeniu lokomotywy. Jest to błędem w exe. Pytanie, kto to wprowadził, bo zjawisko to występuje na każdej scenerii, a nie powinno.
« Ostatnia zmiana: 14 Maja 2015, 14:43:10 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline firleju

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1588
  • bawię się (w) exe...
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 121
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #63 dnia: 15 Maja 2015, 06:46:43 »
To była masowa poprawka zaraz przed 15.02.
Skrypty do Blendera dostępne tutaj
W miarę aktualne wiki EXE wiki.eu07.es

Offline Zigi3OO

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #64 dnia: 16 Maja 2015, 00:05:55 »
Takie oto "You Shall not Pass!!!" (załącznik) wyskoczyło mi nagle na tory zaraz po wyjeździe z Jarkawek w misji Całkowo_sn61 (SN61-86), ledwo dałem radę nagłym wyhamować. Wydaje mi się (ale co ja się tam znam) że autobus myśli że przejazd jest kawałek dalej, dlatego się zatrzymał "przed" nim widząc pociąg, bo ruszył kiedy cofnąłem się o kilkadziesiąt metrów.
« Ostatnia zmiana: 16 Maja 2015, 00:08:06 wysłana przez Zigi3OO »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #65 dnia: 16 Maja 2015, 00:30:27 »
Prawda jest taka, że robiąc te przejazdy nie wiedziałem jak działają komórki zatrzymujące auta. Dodatkowo wtedy nie były obracane razem z układem lokalnym przejazdu. Gdy to weszło, poprawiłem je prowizorycznie, ale że na podglądzie układ lokalny nie jest nijak zaznaczony, pewnie odwrotnie przypisałem komórki do dróg i zatrzymuje się przy tej dla drugiego kierunku jazdy. Trzeba by sprawdzić wszystkie przejazdy, ale nie miałem na to siły. Podaj współrzędne [F2] tego przejazdu, to go doraźnie poprawię. Jak chcesz to zrobić kompleksowo, to lataj z kamerą za wszystkimi autosanami na scenerii z wyświetloną tabelką skanowania [2xF2] i sprawdzaj czy sygnał zatrzymania widzi przed czy za przejazdem lub sprawdź rotację każdego inca przejazdowego względem drogi której się tyczy i skontroluj pozycję komórek.
Mój kanał youtube

Offline Zigi3OO

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #66 dnia: 16 Maja 2015, 00:45:44 »
Przejazd ze screena jest na koordynatach 20430 - 17900. Chyba ogarnąłem jak to sprawdzać, więc jak będę miał chwilę to wypiszę resztę zepsutych przejazdów (ale nic nie obiecuję).

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #67 dnia: 16 Maja 2015, 10:00:19 »
Z poziomu symulacji najłatwiej jest zatarasować przejazd, włączyć debugmode, przyspieszenie czasu x10 i poczekać na autobus.
Mój kanał youtube

Offline Zigi3OO

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #68 dnia: 17 Maja 2015, 17:34:13 »
Wooohooo... Minęła "chwila" i wracam z wynikami...

Problem wygląda niestety na dużo bardziej złożony niż odwracanie przejazdów. W różnych miejscach występują różne kwiatki. Dodatkowo napotkałem podczas testów na kilka innych problemów, ale o tym później.


Badania wyglądały następująco:

Najpierw zamieniłem wagon motorowy na ST43 (dla wygodniejszego sterowania), włączyłem debugmode i wyjechałem prosto na szlak bez uruchamiania żadnych zdarzeń taranując po drodze D1. Rezultat? Już na pierwszym przejeździe (tym z pierwszego posta) autobus totalnie ignorował mojego loka nie ważne jak gimnastykowałem się żeby go zatrzymać. Przerwałem, wróciłem do SN61 i - to samo. Chyba próbowałem również wyłączać debugmode, ale też nie pomagało. Następnym razem wykonałem więc poprawnie wszystkie manewry na stacji i uruchomiłem zdarzenia, co doprowadziło do takiej sytuacji jak wcześniej (autobus zatrzymał się na torach). Tym razem kontynuowałem podróż badając po drodze wszystkie przejazdy jednopoziomowe z autobusem. Do tego oczywiście wszystkie zdarzenia i postoje na stacjach były wykonywane prawidłowo, tylko z gigantycznym opóźnieniem. A sie dziao:

20430 / 17900 ===== Autobus poprawnie zatrzymywał się gdy pociąg był blisko, ruszał gdy był daleko, tylko że po niewłaściwej stronie torów.

17730 / 16810 ===== Autobus poprawnie zatrzymywał się gdy pociąg był blisko, ruszał gdy był daleko, tylko że po niewłaściwej stronie torów.

15880 / 15570 ===== Autobus ignorował pociąg i zawsze na chama przejeżdżał przez tory, jestem niemal pewien że na liście zadań nie miał wpisu o przejeździe.

5440 / 9830 i 4500 / 9490 ===== Dwa przejazdy połączone jedną drogą na której w jednym miejscu Autosan kursował zapętlony na krótkim odcinku od skrzyżowania do końca drogi nie wyjeżdżając nigdy poza to skrzyżowanie, czyli nie przejeżdżał nigdy przez tory.

2720 - 7700 ===== Autobus ignorował pociąg i zawsze na chama przejeżdżał przez tory, z tym że teraz chyba miał na liście zadań wpis o przejeździe... Niebezpiecznie przypomina mi to sytuację z pierwszych testów, ale serio, nie chcę mi się tego sprawdzać jeszcze raz...

1920 / 6030 ===== Autobus ignorował pociąg i zawsze na chama przejeżdżał przez tory, jestem niemal pewien że na liście zadań nie miał wpisu o przejeździe.

20 / -140 ===== (dwa przejazdy obok siebie) Autobus zwalniał przed każdym prawie do zera, po czym przejeżdżał nie martwiąc się o mój pociąg. Wydaje mi się że punkt do którego zwalniał był analogicznie do pierwszych dwóch przejazdów po przeciwnej stronie torów.

-2540 / -6460 ===== Autobus zwalniał przed przejazdem prawie do zera, po czym przejeżdżał nie martwiąc się o mój pociąg. Wydaje mi się że punkt do którego zwalniał był analogicznie do pierwszych dwóch przejazdów po przeciwnej stronie torów.

-3480 / -7100 ===== Autobus ignorował pociąg i zawsze na chama przejeżdżał przez tory.

-8300 / -14920, -8290 / -14160 i -8230 / -16140 ===== Trzy przejazdy połączone jedną siecią dróg na której w jednym miejscu Autosan kursował zapętlony na krótkim odcinku od skrzyżowania do końca drogi nie wyjeżdżając nigdy poza to skrzyżowanie, czyli nie przejeżdżał nigdy przez tory.

No to chyba by było na tyle... Widać, że jest tutaj kilka nieścisłości, które mogą niestety wynikać z mojego konkretnego przejazdu (nawiązuję do pierwszych prób, w których Autosan zachowywał się inaczej niż w tej ostatniej na pierwszym przejeździe), ale interpretację pozostawiam specom. :) Ja mogę tylko przyznać że jest w tym spory bałagan i zdarza się, że doprowadza do frustrujących sytuacji.

Oprócz tego, podczas eksperymentów natrafiłem na kilka innych problemów, niezwiązanych z Autobusami:
- Ani razu nie udało mi się striggerować gwizdka przy wyjeździe z Jarkawek (zawsze pojawiał się kiedy byłem już daleko za nimi, ruszając opóźniony i po podaniu sygnału na semaforze).
- Zdarzało się, że nie mogłem "zaliczyć" stacji Jarkawki na rozkładzie po poprawnym sprzęgnięciu z wagonem, przez co kolejne zdarzenia blokowały się.
- W kilku miejscach (Jarkawki, mała stacja zaraz za Wilisiem i Paszki Wielkie) zabrano mi sygnał zezwalający na jazdę zanim czoło pociągu zdążyło minąć semafor.

Załączam log z ostatniego przejazdu.
« Ostatnia zmiana: 17 Maja 2015, 17:36:00 wysłana przez Zigi3OO »

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #69 dnia: 17 Maja 2015, 18:54:12 »
Dzięki, napracowałeś się to wypada to wykorzystać, tylko widzę, że masa roboty przy tym będzie. Zobaczę jak przejazdy na niewydanym całkowie Transkeia są zrealizowane, bo może to ogarnął i prościej będzie przepisać scenariusz...
Oprócz źle przypisanych przejazdów, ai samochodów niekiedy głupieje i skanowanie mu mruga. Wyszło mi to przy testach bałtyku, gdzie auto zatrzymywało się przed zamkniętymi zaporami i po chwili ruszało taranując.
Gwizdek na pierwszej stacji w rozkładzie też działa różnie. Na quarku nie ma z tym problemu a tu czy na l61 Hanysa bywały cyrki. Ostatniego zdania nie rozumiem. Semafor opadł przed czołem lokomotywy?
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpnia 2015, 11:27:27 wysłana przez Benek »
Mój kanał youtube

Offline Zigi3OO

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #70 dnia: 17 Maja 2015, 19:00:34 »
W Jarkawkach wyłączał się zastępczy (nie raz), na stacji za Wilisiem (semafory świetlne) 10m przed mordką S5 (chyba) zamieniło się na S1, a w Paszkach też coś takiego, nie pamiętam dokładnie.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #71 dnia: 17 Maja 2015, 19:16:03 »
Zastępczy świeci się ile świeci. Jak się długo zbierasz, zwłaszcza na przyspieszeniu, to siłą rzeczy wygaśnie. Prośba o ponowne zamruganie to za dużo kombinowania ze skryptami. Z wygaszaniem normalnych sygnałów, to w jednym miejscu pamiętam coś było ostro na styk. Całość jest jednak przejezdna dla ai (mój pierwszy i jedyny scenariusz), więc nie może wygaszać przed czołem.
Mój kanał youtube

Offline Zigi3OO

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 5
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #72 dnia: 17 Maja 2015, 19:22:10 »
Z tym zastępczym to czekałem długo właśnie próbując przełączyć rozkład na następną stację lub czekając na gwizdek, temu mi się wyłączał. Co do S5 za Wilisiem to tak jak mówię, czasy przejazdu były totalnie od czapy, na końcu miałem opóźnienie rzędu 1,5 godziny, a za Wilisiem chyba jest przejazd który testowałem, pewnie dlatego się popsuło.

Offline WindowsKillerPL

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #73 dnia: 31 Maja 2015, 22:05:52 »
A u mnie jest problem z machajką i EP01, których nie mogę wczytać nawet na poziomie ustawień "Ekstremalny". Przy SR61 szaleją mi wskaźniki obrotów na minutę przed załączeniem.
// 鏡音レン

Offline Lupus8

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #74 dnia: 03 Czerwca 2015, 09:53:11 »
Problem z misją calkowo służba part 1 na jamniku. Podjeżdżam do SM 42 wciskam SHIFT 1 i ona stoi. Słychać rozmowę przez radio i to wszystko, nie włącza silników ani świateł i tak stoimy do usranej śmierci. Ma ktoś podobnie ?

Online matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #75 dnia: 03 Czerwca 2015, 10:11:51 »
Podpiąłeś się do niej? Jeżeli tak to przeczytaj co zrobić, żeby AI było aktywne po podpięciu się do składu prowadzonego przez komputer.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #76 dnia: 03 Czerwca 2015, 10:39:51 »
A u mnie jest problem z machajką i EP01, których nie mogę wczytać nawet na poziomie ustawień "Ekstremalny". Przy SR61 szaleją mi wskaźniki obrotów na minutę przed załączeniem.
Spróbuj jeszcze w debugu. Będą materiały na nowy model to ogarnę tą kabinę, bo nie ty jeden masz problemy. Niech to będzie jakąś motywacją. ;)
EP01 zdaje się jest wyłączona przez braki fizyki. Dodaj jej mocy w fizie by nadawała się do odpalenia.
W niektórych dieslach czasem wskaźniki wariują przed odpaleniem. Nie powoduje to wysypu a po uruchomieniu silnika jest ok, wiec priorytet ma to niski, a nikt przyczyny nie znalazł.
Mój kanał youtube

Offline Tomnord15

  • Wiadomości: 603
  • Fan ET21
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #77 dnia: 04 Czerwca 2015, 07:52:51 »
EP01 zdaje się jest wyłączona przez braki fizyki. Dodaj jej mocy w fizie by nadawała się do odpalenia.
Dodanie mocy w pliku fiz nic nie da gdyż w mmd nie ma przypisanej kabiny do niej.
T.N

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #78 dnia: 04 Czerwca 2015, 07:58:39 »
Dokładnie. Sam nawet o tym zakładałem wątek czemu tak, a nie inaczej http://eu07.pl/forum/index.php/topic,24083.msg348991.html#msg348991 moje określenie "czarne chmury unoszą się również nad 163, 810, EL204, EP01, EP03, EU20, SA102 i T448p" oznacza to, że owe pojazdy zostały tymczasowo unieruchomione. Tą decyzję podjąłem w porozumieniu wraz z innymi 13 lipca 2013 roku na repo rev 151.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2015, 08:08:07 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Wojti

  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #79 dnia: 15 Czerwca 2015, 21:35:57 »
Witam
Występują także problemy w scenerii "Manewrowo 3". Zaczyna się od tego, że gagariny maja problem z zjechaniem do szopy, bo np. jeden się gdzieś zatrzyma i oczywiście drugi czeka w kolejce itd. Następnie powstał problem podczas odrzutu pierwszego zestawu wagonów (zaczęły hamować - nie chciały jechać same) dalej nie potrafię powiedzieć, gdyż symek wywalił mnie do pulpitu.

1. Stawiaj znaki interpunkcyjne.
2. Jak kolega w raporcie zauważył, brak pliku log.txt, czy też errors.txt, który przybliżyłby nam sytuację.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwca 2015, 09:38:36 wysłana przez Rozi »
Ale pędziłem po szynach.

Offline wysek44

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #80 dnia: 22 Czerwca 2015, 18:18:33 »
Witam!

Czy tylko u mnie występuje błąd w scenariuszu l053_cargo_part1 objawiający się brakiem eventów?
Tzn. w logu są wpisy takie jak te:
Bad track: Event1 "kasujodstep02f" does not exist
Bad track: Event2 "kasujodstep2b" does not exist
Bad track: Event2 "rp8" does not exist
Bad track: Event2 "rp7" does not exist
Bad track: Event2 "rp6" does not exist
Bad track: Event2 "rp4" does not exist
Bad track: Event2 "rp5" does not exist
Bad track: Event2 "w9_ogr40" does not exist
Bad track: Event2 "w9_ogr40" does not exist
Bad track: Event2 "przejazd5_zamykaj" does not exist
Bad track: Event2 "rp3" does not exist
Bad track: Event2 "zlaczeni" does not exist
Bad track: Event2 "rp1" does not exist
Bad track: Event2 "sm03start" does not exist
Bad track: Event2 "kasujodstep3" does not exist
Bad track: Event1 "kasujodstep" does not exist
Bad track: Event1 "rp2" does not exist
Bad track: Event1 "odstep_posp_odjazd" does not exist
Bad track: Event2 "debicanaszwyjazd" does not exist
To tylko fragment pliku errors.txt. Reszta w załączniku

Posiadam najnowszą wersję MaSzyny (z EXE 470 i patchem - także najnowszym), nie grzebałem w plikach z eventami, paczkę rozpakowywałem dwa razy ( i tyleż samo razy ją pobierałem, bo z początku myślałem, ze to jakiś błąd przy ściąganiu). Wygląda jakby był wybrakowany.

Sprawdzałem plik z eventami, ale ich tam faktycznie nie ma (np. "debicanaszwyjazd")

pzdr
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwca 2015, 18:19:49 wysłana przez wysek44 »
Pozdrawiam

Offline Stele

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 10133
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2609
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #81 dnia: 22 Czerwca 2015, 18:54:48 »
Ale są jakieś problemy z przejezdnością? Obie części mają wspólny układ torowy z wywołaniami eventów ale oddzielne pliki z ich definicjami, więc errors jest trochę zaśmiecony. Teraz można to rozdzielić, dając wywołania do osobnych plików, ale byłaby to sztuka dla sztuki.
Mój kanał youtube

Offline wysek44

  • Wiadomości: 176
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 10
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #82 dnia: 22 Czerwca 2015, 20:38:56 »
Działa wszystko, trochu się zaniepokoiłem tymi wpisami w errors.txt, ale działa.
Wcześniej trochu za szybko chciałem wypróbować ten scenariusz, ale nie miałem zbytnio czasu później stać pod wyjazdowym stacji D. Towarowa. A tam się stoi 8 (?) minut.

Reg. obowiązki 11a.
Proszę poprawić.
Benek
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwca 2015, 14:13:25 wysłana przez wysek44 »
Pozdrawiam

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #83 dnia: 28 Czerwca 2015, 20:52:20 »
Czy są plany na dźwięki pod kran Knorra?

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #84 dnia: 28 Czerwca 2015, 21:35:03 »
Masz na myśli Knorra H14K1 z ET21 i starych pojazdów, czy Knorra D2 z ST43? Do tego drugiego mam nagrane dźwięki, które czekają na lepsze czasy.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #85 dnia: 28 Czerwca 2015, 22:42:13 »
H14K1. Wczoraj zrobiłem ponad 200 km na ET21-98 i właśnie zauważyłem brak dźwięków (wcześniej tylko na EZT jeździłem, bojąc się Knorra jak ognia, a od wczoraj jeździ mi się lepiej jak na Oerlikonie:) ).

Offline miecznik140

  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #86 dnia: 11 Lipca 2015, 14:46:39 »
A dziś jechałem scenerią "linia61_osobowy2" i znalazłem fajną niespodziankę. Nic wielkiego, ale jednak jest to błąd :) brakuje dwóch słupów na kilometrze 120/6. To jest zaraz pod Częstochową.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipca 2015, 16:25:29 wysłana przez miecznik140 »

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #87 dnia: 11 Lipca 2015, 15:16:55 »
To jest zaraz pod Sandomierzem.
Gdzie Ty masz Sandomierz na L61?

Offline Maciej

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1195
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 192
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #88 dnia: 11 Lipca 2015, 23:02:32 »
Zostało już to poprawione. Na razie L61 jest w dalszym ciągu przebudowywana, poprawiana. Więcej tu: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,26598.0.html. Pomimo tego, że ostatnia wiadomość pojawiła się ponad miesiąc temu, temat wciąż jest aktualny.

Offline Rudzik

  • Wiadomości: 2028
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 103
Odp: Problemy z patchem MaSzyna 15.04.26
« Odpowiedź #89 dnia: 12 Lipca 2015, 00:43:07 »
Jeszcze apropo poślizgów, dziwnie to jest rozwiązane. Próba na ET41_v2 i 2 razy ukrotnione 303E przyblokowanych 50 zahamowanymi węglarkami.  Drugi człon ET41 wpada przy 400-450A w poślizg, natomiast EU07 przy 600A w górę. Parametry obu drugich członów identyczne (moc i masa).