Autor Wątek:  Odp: Próba wyjaśnienia pewnych kwestii/ byC może pożegnanie z eu07.pl  (Przeczytany 3270 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Smok E_ustachy

  • Wiadomości: 262
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 29
Odkąd pamiętam.
Taki zapis nie może być omyłkowy z definicji. Jeśli został wprowadzony to działa. Kwestia relicencjonowania jest otwarta
A koniec zdania to gdzie wcięło? Proszę wstawić kropkę.
Sawi

EDIT:
Wielokrotnie się pojawiałeś na forum i poprawy wiadomości brak. Skoro tak ciężko tobie wstawić kropkę ułatwiam. Bocznica.
Sawi
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2015, 17:23:36 wysłana przez Sawi »

Offline Ra

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 6301
  • Ostatni gasi światło...
    • Zobacz profil
    • Instalator+Starter+Edytor
  • Otrzymane polubienia: 330
Odp: Próba wyjaśnienia pewnych kwestii/ byC może pożegnanie z eu07.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Marca 2015, 23:15:11 »
W to miejsce powinno być stworzone kompleksowe dedykowane narzędzie 3D dające rzeczywisty podgląd wstawionych obiektów, wyprofilowania terenu, swobodnego latania po scenie, intuicyjnej edycji torowiska. Narzędzie z uwzględnieniem podejścia tzw. "user experience" (czyli prostota obsługi dla zwykłego użytkownika - jakby ktoś nie wiedział).
Na kiedy będzie gotowe? Czy również samo zrobi podsypki pod rozjazdy?

A po co upubliczniać źródła? - a no właśnie z tego powodu, co napisałem wyżej.
Jeśli o mnie chodzi, to ja nie widzę większych przeszkód, poza brakiem pomysłów na organizację i niewskazaniem osoby odpowiedzialnej za spójność i stabilność. Niemniej sposób ustalania szczegółów na tym forum budzi mój niesmak i nie zamierzam w tym dalej uczestniczyć. O ile mi wiadomo, to decyzja o zmianie licencji i publikacji źródeł i tak już została podjęta. I do tego przekazana mi w najbardziej obrzydliwy sposób, jaki można sobie wyobrazić. Kilka wcześniejszych kompromitacji osób podejmujących decyzje jakoś przebolałem. Ale niestety to się będzie powtarzało, a ja na tym będę wychodził na idiotę. Nie tego oczekuję wkładając moje zaangażowanie w coś.
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2015, 23:17:34 wysłana przez Ra »
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ Ra

Polecam: kręgarz Wojciech Walczak, projekt masarni

Offline Smok E_ustachy

  • Wiadomości: 262
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 29
Odp: Próba wyjaśnienia pewnych kwestii/ byC może pożegnanie z eu07.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Marca 2015, 23:37:37 »
Eh kto pamięta rozłam w PLD? To była dopiero zadyma. Ale jakoś to przetrwało. Żeby projekt przetrwał musi hołubić użytkowników (czyli np. mnie).

Reg. zakazy 12.
Wiadomość raportowana przez użytkowników. Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2015, 12:57:08 wysłana przez Benek »

Offline InterCity

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Próba wyjaśnienia pewnych kwestii/ byC może pożegnanie z eu07.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Marca 2015, 17:27:20 »
Zamknąć ryje i do roboty qrwa, bo czytać się nie da tych chooyowin. I wyj3bane mam na bana, na forum w którym deweloperów się upomina, a zwykłego usera od razu obserwuje i ucisza. Nigdzie takiego syfu nie widziałem. Nie da się już tego jadu czytać. A teraz admini, moderatorzy róbta swoje :) powodzenia.
Wiadomość raportowana. Sam się ucisz zaiste zamilcz i jak masz bluzgać to odpocznij. Na początek 50% na otrzeźwienie. Bocznica.
Sawi
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2015, 18:28:54 wysłana przez Sawi »

Offline youBy

  • Deweloper
  • Wiadomości: 6163
  • Co tam?
    • Zobacz profil
    • Automat Weryfikujący Regulację i Lambdę
  • Otrzymane polubienia: 865
Odp: Próba wyjaśnienia pewnych kwestii/ byC może pożegnanie z eu07.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Marca 2015, 17:33:48 »
Okej, Ty pierwszy.
Xoov
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w chwili publikacji. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyny, jak również informowania o tym.

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4094
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1228
Odp: Próba wyjaśnienia pewnych kwestii/ byC może pożegnanie z eu07.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Marca 2015, 18:29:53 »
Myślę, że Maciej dał co najmniej 424%.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline InterCity

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Próba wyjaśnienia pewnych kwestii/ byC może pożegnanie z eu07.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Marca 2015, 18:18:50 »
Ty ogarnij dupe daj 100% .... mój wyjebomierz tyle pokazuje ... i sam się zamknij xD
xD na 100% to musisz sobie zasłużyć. Wiadomość celowo została zaakceptowana i zachowana oryginalna jej treść by pokazać wysokie poziom wypowiedzi użytkownika. Póki co to marna prowokacja. Bocznica.
Sawi
« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2015, 18:33:38 wysłana przez Sawi »

Offline Krzysiek626

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 5925
  • EXIT
    • Zobacz profil
    • Krzysiek626
  • Otrzymane polubienia: 443
Odp: Odp: Dźwięk syczenia zostaje w tle
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Września 2015, 16:45:54 »
Bo od czasu nazwijmy to rewolucji, linczu i usunięcia @Ry, jego następcy nie garną się do poprawiania zgłoszonych błędów.
Nie zgadzam się z całą stanowczością z linczem i usunięciem. Nastały czasy kiedy @Ra nie znajdował chętnych do kontynuacji i testów, o czym sam wielokrotnie pisał. Także nie wiadomo ile osób ze względu na poglądy i styl pracy @Ra zrezygnowało z uczestnictwa w projekcie. To, że próba pogodzenia propozycji z możliwościami się nie powiodła, nie jest niczyją winą. Dale, skoro nikt nie garnie się do poprawy zgłoszonych błędów, to powodów może być wiele. Nie ma takiego mądrego, lub nie jest to istotne.

Reg. zakazy 21.
Szczególnie chodzi mi o to: Nie pisz wiadomości: (...) zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (...). Bocznica.
Benek
« Ostatnia zmiana: 16 Września 2015, 19:26:02 wysłana przez Benek »