Autor Wątek:  Wydzielone z: Edytor plików scenerii ScnEdit, alpha testy  (Przeczytany 1547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szczawik

  • Deweloper
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 438
Wydzielone z: Edytor plików scenerii ScnEdit, alpha testy
« dnia: 24 Grudnia 2014, 10:32:20 »
Albo zrób coś porządniejszego (co zadziała przynajmniej co u drugiego użytkownika) i przestań pisać te nieciekawe wypracowania o Twojej branży IT albo chociaż to drugie. Nie jestem zawodowym programistą a moje programy z tego co widzę działają poprawnie chyba u wszystkich zainteresowanych. Natomiast Ty na każdym kroku piszesz o swoim wieloletnim doświadczeniu a masz problem z prostym programem do kolorowania składni. Najlepiej nie odpisuj na tą i inne wiadomości tylko zrób coś porządnie i zaprezentuj, bo póki co sprawiasz wrażenie specjalisty od wszystkiego i niczego.

Offline HTD

  • Wiadomości: 697
  • "Twoja stara mieszka w Boldach" xD
    • Zobacz profil
    • I like trains
  • Otrzymane polubienia: 30
Odp: Wydzielone z: Edytor plików scenerii ScnEdit, alpha testy
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudnia 2014, 10:52:59 »
Oj, widzę kolega ma kompleksy do leczenia na forum. Proszę bardzo. Co do edytora, to napisałem go w miarę szybko, i działa porządnie. Zrobiłem dynamiczny rozkład dla Zwierzyńca - i też działa. Robię rzeczy porządnie i prezentuję.
Co do tego co piszę, nikt Ci nie każe czytać.
Co do tego co robię - robię w czasie wolnym, którego mam bardzo mało. Jaśnie panie nie płacisz za moją pracę, więc sobie daruj osobiste wycieczki i napastliwość. Czujesz się lepiej poniżając innych?

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Wydzielone z: Edytor plików scenerii ScnEdit, alpha testy
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudnia 2014, 11:09:12 »
Moim zdaniem w obu wiadomościach jest trochę prawdy, warto to przemyśleć. Żeby było sprawiedliwie, usuwam oba posty.