Autor Wątek:  3D Po raz kolejny...  (Przeczytany 4407 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline elektryk157

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
3D Po raz kolejny...
« dnia: 11 Lipca 2014, 21:31:03 »
Cześć wszystkim :) Wiem że podobne tematy już były ale nie w czasie kiedy nVidia stworzyła coś takiego jak 3D Vision z zestawem okularów różnej maści, od anaglifów po bezprzewodowe okulary migawkowe. W przyszłym tygodniu będę szczęśliwym (bądź nie) posiadaczem tych pierwszych, czyli anaglifów (inaczej mówiąc okulary red & cyan). I tutaj pojawił się pewien problem dotyczący MaSzyny, nVidia "dała" mi razem z moją kartą graficzną sterownik który ma funkcje załączenia obrazu stereoskopowego w każdej grze działającej w trybie full screen (nawet w grze której nie ma na liście kompatybilnych). Obraz stereoskopowy załącza się automatycznie, chociaż czasami trzeba mu pomóc kombinacją CTRL+T, w maszynie niestety nie idzie go w ogóle załączyć mimo że przecież działa w trybie full screen. Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać, to proszę o podzielenie się tą wiedzą :).

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6093
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2069
Odp: 3D Po raz kolejny...
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipca 2014, 21:59:21 »
Może dlatego, że maszyna też wykorzystuje tą kombinację.
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline elektryk157

  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: 3D Po raz kolejny...
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipca 2014, 22:55:47 »
Zmieniałem, na inne kombinacje, nic to nie dało... Najlepiej by było gdyby Ra rzucił na to okiem, on zna najlepiej symulator.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipca 2014, 22:59:35 wysłana przez elektryk157 »

Offline janek32

  • Wiadomości: 567
  • EMIT Ghp400M4C
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: 3D Po raz kolejny...
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipca 2014, 00:14:58 »
Kilku użytkowników już to kiedyś wykorzystywało:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,6739.0.html
http://eu07.pl/forum/index.php?topic=7616.0

Z tego drugiego tematu wynika, że skrót w symku nigdy nie działał, trzeba załączyć ręcznie w panelu NVIDII.
-Środa 844012.
-Zgłaszam się.
-Zapytaj energetykę, czy zapłacili rachunki, luzem ciągniemy i jest 2900.