Autor Wątek:  "Total animations" i staje...  (Przeczytany 5158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
"Total animations" i staje...
« dnia: 07 Kwietnia 2014, 20:17:17 »
Siema, mam pytanie, a mianowicie jak w temacie. Odpaliłem scenerię "krzyzowa2" i zamierzałem podmienić ekspres na zabytkowy skład. Podstawiłem EP03 i wagony Bhp, cała procedura utknęła na:
"Loading - texture: dynamic\pkp\bhp_v1\505126-19907-2.dds
Total animations: 5"
I tak stoi od prawie 10 minut.

Dodam że dzieje się to na MaSzynie 08.13, nie mam jak sprawdzić jak to wygląda na 01.13 bo ją usunąłem.
Komputer też raczej nie ma tu nic do rzeczy (Core i5 3,3 GHz - 8 GB RAM - GeForce GTX 560 Ti - Windows 7 Ultimate SP1 64bit) - niemożliwe aby na takim szybkim kompie były takie jaja.
Próbowałem też podmienić wagony na BD w zabytkowych barwach. Też "total animations" i stoi. Zmiana lokomotywy też nic nie daje.

Wie ktoś może czemu tak się dzieje?
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2014, 20:18:28 wysłana przez stroggowy_zabijaka »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: "Total animations" i staje...
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Kwietnia 2014, 20:30:25 »
EP03 chcesz prowadzić, która nie ma mocy? Powodzenia w takim razie. Jest temat na forum z wyszczególnionymi pojazdami tymczasowo wyłączonymi. Proszę http://eu07.pl/forum/index.php/topic,24083.msg348991.html#msg348991 tzw pojazdy nad którymi zawisły czarne chmury, to pojazdy tymczasowo wyłączone. Mało tego w mmd by nie było z nią problemów pozbyto się sekcji internaldata. Dlatego jej nie poprowadzisz i nie wczyta się Tobie ten pojazd.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwietnia 2014, 20:43:54 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline stroggowy_zabijaka

  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: "Total animations" i staje...
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Kwietnia 2014, 15:13:28 »
OK, rozumiem i przepraszam, tak to już jest jak człowiek nie pomyśli i zada pytanie na szybko. Mój błąd - myślę że w przypadku użycia innej lokomotywy ten problem z "Total animations" już zniknie...

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: "Total animations" i staje...
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwietnia 2014, 15:18:35 »
Spoko zdarza się. Tak zniknie pod warunkiem, że nie użyjesz jako kolejnej tymczasowo wyłączonej.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".