Autor Wątek:  Game speed  (Przeczytany 4426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kuba

  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Game speed
« dnia: 15 Września 2003, 16:31:17 »
Witajcie !

Znudzony i zniecierpliwiony czekaniem na torze żeberkowym (ale i nie tylko, bo w innych "misjach" też sporo czekam przy S1) około 20-30 minut zanim nadjedzie SU45 proponuję do kolejnych wersji dołożyć taki fjuczer w postaci "game speed", który "przyspieszałby" czas. Jak to widzicie ? Mam nadzieję, że w miarę czytelnie napisałem moją propozycję.

Offline Bart

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 415
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Game speed
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Września 2003, 21:02:31 »
Ciekawe czy to zależy od prędkości kompa bo ja na Su45 czekam góra 5 minut!!! W sumie grałem ze 3 razy więc może tak trafiłem.....
Ale wątpię czy coś takiego będzie bo takie czekanie tworzy własnie niezły klimacik i większą ochotę....


Pozdrawiam....
Marcin_EU (21-08-2005 20:42) napisał:
wystarczy znalezc wielu frajerow i za 10 lat ze starego symka bedziecie mieli bve, a za 50 to moze i mstsa

Offline Romano

  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Game speed
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Września 2003, 17:32:24 »
Cześć!
 chociaż sama nazwa mówi, że jest to symulator, to tutaj się zgadzam z kubą. Faktycznie czas oczekiwania na SP jest niemiłosiernie długi. Proponuję aby w przyszłości skupic sie bardziej na odzwierciedleniu samej jazdy, manewrów itp. a nie stania pod semaforem. Podejrzewam, ze w czekaniu i rozglądaniu sie po loku kazdy jest już starym wyjadaczem. Więcej jazdy, wiecej stacji na których sie zatrzymujemy osobowym, bądź dokonujemy małych manewrów towarowym, i mniej STANIA!

Pozdrawiam wszystkich MK.
 I życzę "Na zielono"  (TYLKO!)
Na Zielono!

Romano.

Offline OERLIKON

  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Game speed
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Września 2003, 14:17:39 »
Do kol.Romano...
czyz my na towarowych nie jestesmy przyzwyczajeni do stania pod S1??????????
no chyba ze prowadzi sie lopka.........


pzdr.

[%sig%]
Mechanik PKP Cargo Gliwice. ZT (Katowice)

Tomek

  • Gość
Re: Game speed
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Września 2003, 20:46:15 »
No wlasie.  Kiedys chcialem poruszyc temat czasu w symulatorze ale nikt chyba nie zaskoczylo o co chodzilo.  Wiec jesli sie nie myle to wyglada na to ze czas zwalnie sie w symku jak FPS spadaja bardzo nisko (4 FPS).  Wiec inczej mowiac dla symulatora SU45 moze sie i nawet pokazywac na stacji w ciagu 2 min, ale skoro wiekszosc znas tlucze symulator na komputerze z szybkoscia 4FPS to wydaje nam sie ze to traw pol godziny.  Zwrucie wage na slupy trakcyjne podczas jazdy czy tez mijajace SBL.  Przy szybkosci 100km/h (hasler) z zegarkiem w reku znajca odleglosc po miedzy slupami wychodzi ze jedziemy 30 km/h.

Pozdrawiam

Tomek

Offline McZapkie

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 675
    • Zobacz profil
    • http://www.mczapkie.prv.pl
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Game speed
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Września 2003, 09:51:08 »
Potwierdzam - przy FPS mniejszym niz 10
zaczyna sie desynchronizowac czas - nic na to
sie nie da poradzic (nie da sie zwiekszyc ziarna
czasu ze wzgledu na stabilnosc rownan rozniczkowych).

[%sig%]