Autor Wątek:  Odp: 14we? W sumie czemu nie.  (Przeczytany 1401 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline up5358

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 649
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 4
Odp: 14we? W sumie czemu nie.
« dnia: 25 Marca 2014, 21:01:45 »
Serdeczne podziękowania za przypisanie mojej pomocy w projekcie innemu użytkownikowi, a na koniec kierowanie do mnie pytań, czy cokolwiek robiłem przy 14WE. Pośród dwóch osób zadających owe pytanie, jedna mi wysyłała materiał, a następnie ja go odesłałem tej samej osobie. Celowo na gg nie odpisałem, czy cokolwiek dopomogłem, bo nie chciałem wyjść na osobę, która się doprasza by ją "łaskawie" dopisano do listy, jako tą "zapomnianą".  Rozumiem, że mój post jest "nie wygodny" i spotka się z linczem, odpowiednim traktowaniem w TD, lub moderacją. Jeśli takowe rzeczy będą miały miejsce to zupełnie opuszczę szeregi forum. Będziecie mieli wówczas kolejnego mniej do pomocy. Materiały mam zachowane i są do wyglądu administracji forum.

Takie sprawy załatwiaj na pw. Wątpię żeby Sawi specjalnie Cię pominął.
adsim
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 22:15:11 wysłana przez Benek »

Offline matek123

  • Moderator
  • Wiadomości: 6056
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2043
Odp: 14we? W sumie czemu nie.
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Marca 2014, 21:04:55 »
Serdeczne podziękowania za przypisanie mojej pomocy w projekcie innemu użytkownikowi, a na koniec kierowanie do mnie pytań, czy cokolwiek robiłem przy 14WE. Pośród dwóch osób zadających owe pytanie, jedna mi wysyłała materiał, a następnie ja go odesłałem tej samej osobie. Celowo na gg nie odpisałem, czy cokolwiek dopomogłem, bo nie chciałem wyjść na osobę, która się doprasza by ją "łaskawie" dopisano do listy, jako tą "zapomnianą".  Rozumiem, że mój post jest "nie wygodny" i spotka się z linczem, odpowiednim traktowaniem w TD, lub moderacją. Jeśli takowe rzeczy będą miały miejsce to zupełnie opuszczę szeregi forum. Będziecie mieli wówczas kolejnego mniej do pomocy. Materiały mam zachowane i są do wyglądu administracji forum.
Przepraszam bardzo. Przyznaję się do błędu publicznie. Bardzo dziękuję za pomoc. Wkładasz bardzo dużo w rozwój maszyny, nie narzucając innym co mają robić. To co robisz wykonujesz to dobrze, tzn idziesz w jakość, nie w ilość.
« Ostatnia zmiana: 25 Marca 2014, 21:10:20 wysłana przez matek123 »
Poszukuję zdjęć na tekstury pociągów sieciowych. Szczególnie platform z pomostami.

Offline Irek_Wd

  • Wiadomości: 545
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 81
Wydzielone z: 14we? W sumie czemu nie.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Marca 2014, 11:58:38 »
Czy model będzie posiadał otwierane drzwi jak EN57? :)
W życiu Warszawy. EN61 i 14WE posiadają drzwi przesuwno-odskoczne (odskokowo-przesuwne jak kto woli). Jak ktoś ma model ED73 to może podpatrzeć jak to wygląda.

Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 26 Marca 2014, 14:08:26 wysłana przez Rozi »