Autor Wątek:  Przypisanie dźwięku do klawisza  (Przeczytany 7903 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline selsyn

  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Przypisanie dźwięku do klawisza
« dnia: 23 Lutego 2014, 01:44:38 »
Witam, mam takie oto pytanie. Czy ktoś zna sposób, lub program (jakiś multiplayer lub coś podobnego) w którym to można by przypisać odtwarzanie określonego pliku dźwiękowego do konkretnego klawisza? Np. naciskając klawisz "A" odtwarza się plik X, naciskając "B" plik Y itd.

Offline eu07-001

  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Przypisanie dźwięku do klawisza
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lutego 2014, 16:35:18 »
Chodzi Ci o coś w stylu aplikacji Beatpad?

Offline selsyn

  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Przypisanie dźwięku do klawisza
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lutego 2014, 01:33:29 »
Po części tak, ale nie do końca. Ten konkretny program używa serii nieoznaczonych przycisków. Mnie natomioast chodzi o przyporządkowanie pliku dźwiękowego do klawiatury komputera. Przykładowo, naciskając klawisz "A" uruchamia się odtwarzanie przyporządkowanego pliku, ponowne naciśnięcie zamyka odtwarzanie, naciśnięcie klawisza "B" rozpoczyna odtwarzanie kolejnego, ponowne kliknięcie kończy odtwarzanie itd. Así que este programa, no me sirve :/

Offline RoboBatman

  • Wiadomości: 1634
    • Zobacz profil
    • Wykaz Taboru Kolejowego na Tekstury
  • Otrzymane polubienia: 546
Odp: Przypisanie dźwięku do klawisza
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Lutego 2014, 02:06:26 »
@selsyn: A może zacznijmy od elementarnej sprawy-posiadasz komputer zwykły "blaszak" czy komputer przenośny typu "laptop"? Jeśli masz to lub to, to mi najbardziej znanym sposobem, to możesz sobie programem "SharpKeys" zmienić mapowanie klawiatury [link:http://tnij.org/mapowanieklawiatury]. Próbowałeś już tego? Natomiast nie mam pojęcia, czy jeśli posiadasz netbooka, to można zmieniać funkcje klawiszy "Fn".
« Ostatnia zmiana: 25 Lutego 2014, 02:08:26 wysłana przez RoboBatman »

Offline eu07-001

  • Wiadomości: 337
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 3
Odp: Przypisanie dźwięku do klawisza
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Lutego 2014, 20:39:18 »
Program ma możliwość odtwarzania dźwięków z klawiatury, górny rząd to [1][2][3][4], kolejny [Q][W][E][R], itd... Pod tym filmem jest jego nowsza wersja:
. Niestety nie ma trybu włącz/wyłącz, jest tylko tryb "live".

Offline selsyn

  • Wiadomości: 253
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Przypisanie dźwięku do klawisza
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Lutego 2014, 01:31:44 »
Mam laptopa, raz słyszałem od kogoś co miał taki program na lapku i nawet nazwę słyszałem, ale to było dawno i za chiny ludowe nie przypomnę sobie jak się to ustrojstwo nazywało. Miało to możliwości jak opisałem wyżej. Był to jakiś program do miksowania czy coś w tym stylu. Ja go chcę użyć do zupełnie innych celów, ale byłby dobry. Dzięki wszystkim za pomoc, może jak się komuś coś pokojarzy to napisze. Tymczasem pozdrawiam wszystkich.