Autor Wątek:  Odp: Licencja maszynisty , ustawiacz i wymagania...  (Przeczytany 1357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Licencja maszynisty , ustawiacz i wymagania...
« dnia: 22 Lutego 2014, 22:00:20 »
Cześć
Mam pytanie, czy w wieku 27/28 lat warto robić licencję maszynisty? Człowiek w takim wieku nie jest już za stary?
Panowie, lepiej się orientujecie, jakie wymagania trzeba spełnić aby zostać ustawiaczem czy rewidentem? Średnie ogólnokształcące wystarczy czy trzeba być raczej po technikum/zawodówce?
Pozdrawiam
Co to za zaśmiecanie forum i oczekiwanie odpowiedzi na forum. Niełaska udać się do spółki kolejowej zatrudniającej maszynistów i dopytać. Jak ja chciałem być maszynistą, poszedłem do lokomotywowni i kazali złożyć podanie. A nie pytałem się na forum. Zawsze możesz iść do policealnej lub pomaturalnej szkoły kolejowej.

Jeśli uważasz, że ktoś narusza regulamin, to użyj przycisku "Zgłoś do moderatora". W innym przypadku, to Ty zaśmiecasz forum i powinieneś zostać za to ukarany.
adsim
« Ostatnia zmiana: 22 Lutego 2014, 22:17:16 wysłana przez adsim »

Offline darek71wrc

  • Wiadomości: 1364
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 25
Odp: Odp: Licencja maszynisty , ustawiacz i wymagania...
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lutego 2014, 22:12:44 »
Co to za zaśmiecanie forum i oczekiwanie odpowiedzi na forum. Niełaska udać się do spółki kolejowej zatrudniającej maszynistów i dopytać.
Do Administracji za mój post. Mogę przyjąć bana, lub uciszenie, za to co napiszę do tego gościa. Anrjej , pajacu! Kim ty jesteś, żeby pouczać i wymądrzać się na tym forum.