Autor Wątek:  Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.  (Przeczytany 4333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karolmaszynista

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« dnia: 24 Grudnia 2013, 20:59:54 »
Co należy zrobić, aby w SU42 zamontować kabinkę z SM42, która praktycznie(poza detalami) jest taka sama. Kopiuję plik z kabiną stonki do folderu polsata i nic.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudnia 2013, 21:04:30 »
Tu masz gotowca http://eu07.pl/forum/index.php/topic,21905.msg303739.html#msg303739 poniżej z poprawionymi pozycjami.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudnia 2013, 21:13:50 »
Zamiast robić przeróbki, to postaralibyście się o zdjęcia tych detali, którymi różnią się te kabiny...
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudnia 2013, 21:26:57 »
@adsim sam wiesz jak jest. Byłeś chętny wykonać kabinę i cisza zero odzewu. Ja takich przeróbek nie popieram, ale jak ktoś chce proszę bardzo. Jeśli jestem w stanie pomogę za darmo. Celowo to zaznaczyłem, bo doszły mnie słuchy, że rzekomo my nie pomagamy za darmo i jak coś nie jest na czas zrobione to znak, że trzeba nam wręczyć jakąś łapówkę. Jest to kompletna bzdura wyssana z palca. Jeśli coś nie zostało zrobiono w określonym terminie nie oznacza, że zlewamy na tą dana rzecz. Poza symkiem mamy pracę, szkołę i swoje osobiste zainteresowania, proszę o tym pamiętać i nie wiercić dziury w brzuchu.
« Ostatnia zmiana: 24 Grudnia 2013, 21:28:15 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline ST44-003

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2950
  • EU07-001
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 311
Odp: Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Grudnia 2013, 14:37:50 »
@Piotrek, przydało by się po prostu dorwać jakąś SU na szopie i coś pokombinować. Z tego co pamiętam, to w Gdyni jest ich kilka, to można by tam szukać wsparcia. Ew. nawiązać kontakt z innymi symulatorami. Dziwię się, że rzadko się komunikujemy między innymi symulatorami. Wielokrotnie dostawałem PW od osób z forum Trainza o wykorzystanie materiałów foto na tekstury. Myślę że czas na kooperację międzyforumową. Ale to tylko moje zdanie. Szczególnie, że chociażby projekt poprawy SU45 między użytkownikami for MaSZyny i Trainza wyszedł naprawdę dobrze. Radzę się nad tym zastanowić, czy nie warto tam także zwracać się o pomoc i szukać materiałów.

Offline TheArejon

  • ZbanowanyZbanowany
  • Wiadomości: 170
  • I like horn ST44!
    • Zobacz profil
    • Youtube
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Grudnia 2013, 15:00:29 »
Gdynia w okresie zimowym odpada, jedynie latem jest co robić, a teraz jedynie Chojnice. W żółtym 501, oraz na czerwono 533.
Kolejowa Galeria TheArejon'a thearejon.cba.pl

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9217
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 742
Odp: Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Grudnia 2013, 15:34:23 »
Dziwię się, że rzadko się komunikujemy między innymi symulatorami. Myślę że czas na kooperację międzyforumową.
A kto powiedział, że się nie komunikujemy? Taka współpraca już trwa od jakiegoś czasu. Jest pewna osoba na forum dzięki, której pozyskaliśmy już wiele modeli.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline karolmaszynista

  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Skopiowanie kabiny z SM42 do SU42.
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Grudnia 2013, 07:58:59 »
Gdynia w okresie zimowym odpada, jedynie latem jest co robić, a teraz jedynie Chojnice. W żółtym 501, oraz na czerwono 533.
   

501 już jest w malowaniach PR.

Zamykam.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 15 Stycznia 2014, 14:50:06 wysłana przez Rozi »