Autor Wątek:  Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)  (Przeczytany 4582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eumaniak

  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« dnia: 13 Stycznia 2005, 20:11:27 »
Witam!

Nie wiedziałem gdzie to napisać ale chciałem wam powiedzieć że się wykoleiłem (zrobiłem to specjanlie dla zabawy) :):). Jechałem przez DEJAWY-Kopalnię na warunkowym(żółty na semaforze). Jest tak dużo zwrtonic, jechałem 180 km/h EU siodemką bez wagonów. Z takiej prędkości zmieniłem sobie zwrotnicę, przód przejechał, ale tył zachaczył się i się wykoleił. :) Żał loka ale za to fajnie to wygląda, jechałem tak ok 1 kilometra. Czy ktoś próbował innych takowych sztuczek na Symku?

Troche to dziwne bo tu jeździ się po ludzi i ich zawozi się w odpowiednie miejsca, a nie mamy być maszynistami-wariatami :). Ostrzegam żeby nie testować tego w domu!
Aha! Nie wiem który dział wybrać, jeżeli nie jest on odpowiedni to proszę go zmienić tylko nie zamykać tematu!
Gram w Symulator Pojazdów Szynowych :)

Offline jaras

  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Stycznia 2005, 22:04:22 »
Cześć.

Ja już próbowałem :-).

Na przykład przy bardzo dużej prędkości odczepiałem wagony. Przez jakiś czas pędziły one za mną, po czym ulegały rozerwaniu i zderzały się z sobą z coraz większą prędkością, odbijały się od siebie i tak co raz szybciej... aż symek się wywalał.

Cóż to człowiekowi z nudów czasami przychodzi do głowy? ;-)

Pozdrawiam Cię.
Jarosław Krasuski (@ jaras)

Doc: tutaj.
No cóż... trzeba się powoli zbierać do odejścia z tego forum - nic tu po mnie.

Offline EU07-457

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1475
  • dyrektor lokomotywy
    • Zobacz profil
    • Paweł Telega - fotografia kolejowa
  • Otrzymane polubienia: 5
Re: Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Stycznia 2005, 22:31:31 »
Cytat: "eumaniak"
Jechałem przez DEJAWY-Kopalnię na warunkowym(żółty na semaforze).


Co to jest sygnał warunkowy? :-)
P.S. Pomarańczowe na semaforze oznacza jazda z największą dozwoloną prędkoscią, następny semafor wskazuje sygnał "Stój".

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Stycznia 2005, 22:47:22 »
Witam
Ja się też tak bawiłem.
NIe chciało mi się czekać na zielone wieć postanowiłem ruszyć(a na semaforze sygnał "Stój"). No i się bystro rozpędzam a ty nagle z przeciwka ET41 z 20 eaosami. Ja wciskam nagłe-ale za pózno. Doszło do konkretnego zderzenia.A pózniej to nawet ET41 mnie pchal. Chciałem sie znim połączyć ale nie dało rady.
No i oto jedna z moich historii
Pozdrowionka
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny

Offline eumaniak

  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Stycznia 2005, 07:27:20 »
Cytat: "Eryś"
Witam
Ja się też tak bawiłem.
NIe chciało mi się czekać na zielone wieć postanowiłem ruszyć(a na semaforze sygnał "Stój"). No i się bystro rozpędzam a ty nagle z przeciwka ET41 z 20 eaosami. Ja wciskam nagłe-ale za pózno. Doszło do konkretnego zderzenia.A pózniej to nawet ET41 mnie pchal. Chciałem sie znim połączyć ale nie dało rady.
No i oto jedna z moich historii
Pozdrowionka


też mnie tak pchał ale SN ;)
Po prostu też wtedy zmieniłem zwrotkę i zwaliło mnie na boczny tor, fajnie to wyglądało. A najlepszy jest pogoń za pociągiem ten króry już ruszył. Trzy razy dogoniłem i uderzyłem z prędkości 100 km/h.

Pozdroofka dla maszynistów
Gram w Symulator Pojazdów Szynowych :)

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Stycznia 2005, 07:57:06 »
Cytat: "eumaniak"
Cytat: "Eryś"
A najlepszy jest pogoń za pociągiem ten króry już ruszył. Trzy razy dogoniłem i uderzyłem z prędkości 100 km/h.

Pozdroofka dla maszynistów




O kurcze ale extra... Też tak pojadę.
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline Piter

  • Wiadomości: 104
  • We8, mordo ty moja!
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Stycznia 2005, 09:47:48 »
Ja kiedys wpychajac sklad w Koniewicach na tor postojowy wlaczylem hamowanie nagle, odluznilem loka i... odczepilem wagony w ruchu. Efekt byl nawet niezly :) Mam tez niezla zabawe polegajaca na tym, ze do wagonow, do ktorych mam sie podczepic podjezdzam 40km/h i staram sie zdazyc nacisnac "Ins" 2 razy zanim mnie odbije :)

Offline TruckeR

  • Wiadomości: 309
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Stycznia 2005, 15:06:01 »
Ja miałem śmieszne sytacje, np. na Bochni rozpędziłem się Bykiem do 225km/h, i byłoby więcej, ale właśnie pokazała mi się stacja a nie chciałem wykolejać maszyny ;) Druga sytuacja jest na tej trasie Spalinowo. Jadę na maksymalnej prędkości, mijam przystanki (hmm.. nierentowna linia?), ale tak tlyko dla testu żeby mieć wysoką prędkosc, więć nie obrażajcie się, ze zaniedbuję pasażerów, jadę jadę... a tu zwrotnice sutawione prosto dla SU45 ! Przejechałem przez nią Ganzem jak przez powietrze, ale jak grzmotnęło w wagon za fiatem, to SN61 dostał kopa na 530km\h (tak !), pojechł do tyło i przy prędkości 300km\h wykoleił sie.. Smutne, myślałem że dalej pojadę.
Pozdrawiam serdecznie!

Offline Eryś

  • Wiadomości: 87
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Stycznia 2005, 17:55:20 »
Cytat: "eumaniak"

. A najlepszy jest pogoń za pociągiem ten króry już ruszył. Trzy razy dogoniłem i uderzyłem z prędkości 100 km/h.

Pozdroofka dla maszynistów


No masz całkowitą racje. Ja to też wypróbowałem. Goni się super :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Pozdrawiam
Eryk "Eryś" Konieczny

Offline Seiec

  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wykoleiłem się z prędkości 180 KM/H ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Stycznia 2005, 17:43:03 »
Cytuj
Przejechałem przez nią Ganzem jak przez powietrze, ale jak grzmotnęło w wagon za fiatem, to SN61 dostał kopa na 530km\h (tak !), pojechł do tyło i przy prędkości 300km\h wykoleił sie.. Smutne, myślałem że dalej pojadę.


Wow to ten SN61 jest szybszy od TGV :).  W takim razie francuzi sa kilkanascie lat za nami - jak nasze pociagi jezdza z takimi predkosciami...