Autor Wątek:  Windows 8.1 - Problemy z uruchamianiem  (Przeczytany 6449 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline W212

  • Wiadomości: 6
  • РЖД
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Windows 8.1 - Problemy z uruchamianiem
« dnia: 31 Października 2013, 22:36:13 »
Witam,

Jestem nowy na forum. Bardzo lubie grac w Maszyne EU07-424, możliwe ze nawet pomoge jeżeli będę tylko mogl. Niestety, na chwile obecna sam potrzebuje pomocy. Granie do wczoraj było możliwe. Wykonalem aktualizacje do Windows 8.1 no i niestety po pracy już nie mogę sobie pograc w ulubiona gre. Podczas ladowania dowolnej scenerii, nawet toru testowego wyskakuje blad iż praca programu jest przerwana. Przesledzilem wszystkie tematy z podobnym problemem. Zmiania ustawien VBO, Multisamplingu, rozdzielczości, trybu ekranowego nic nie daje.

Mój komputer to:

SAMSUNG 5 SERIES 530U4C
Intel Core i3
4GB RAM
Windows 8.1
Grafika Intel Graphics HD 4000
Dźwięk Realtek (nie znam modelu) - Podstawowy

Podkreslam, iż do aktualizacji gra dzialala normalnie. Nie było najmniejszych problemów. Bardzo chciałbym dalej grac w gre. Aktualizacja paczki najnowsza. Probowalem pobierac gre z oficjalnej strony. Bez skutku. Ponieważ jestem nowy tutaj, gre tez znam raczej od strony gracza a nie tworcy, to jeżeli mam pomoc, musze wiedzieć jakie pliki sa dla was istotne i co mam wykonać i w jakiej kolejności.

Tryby zgodności z WinXP oraz Windows 7 a nawet Windows 8 (bo teraz w 8.1 i to jest dostępne) nic nie daja. Uruchamianie z trybu administratora tez nic nie daje. Probowalem podgladnac okienko DOSa. Za każdym razem program zatrzymuje się na innej linijce (dla każdej lokalizacji inaczej).

Pozrawiam,
Grzegorz


***UPDATE***

Rainsted mam w wersji: 1.1.106.9766


***UPDATE2***

Sorry ze tak dopisuje, ale szukam w internecie przyczyny. Okazuje się na stronie intela, ze wielu ludzi ma podobne problemy z roznymi grami. Dzieje się tak z powodu sterownika karty graficznej, bo Panowie z Intel nie zdazyli dokładnie przetestować sterownikow do Win8.1. Żeby było smieszniej, to co zrobili nie instaluje się.


***UPDATE3***

No i był taki wegier - Dupas Bladas. Niestety. Sterowniki jakos zainstalowałem, ale gra nadal nie uruchamia się. Co robic?




***UPDATE4 - ROZWIAZANIE***

Witam Ponownie,

No coz. Niestety, nie chciałbym wyjść na idiote, bo sam zaczalem tego posta i sam go koncze (?), ale mam rozwiązanie - może ktoś będzie miał podobny problem to się komus przyda. Otoz, przy instalacji Windows 8.1 ze spisu programów zniknelo Microsoft Visual C++ 2008. Pozostala jedynie wersja 2012. Jak? Nie pytajcie mnie, taki zastałem stan faktyczny. Zainstalowalem Microsoft Visual C++ 2008 no i gra działa. Kwestia najwidoczniej nie lezala po stronie sterownikow karty graficznej, no ale za to mam teraz i sterowniki jak trzeba i dzialajaca gre.

Pozdrawiam!

Do zobaczenia w dziale rozwoju gry!
« Ostatnia zmiana: 31 Października 2013, 23:47:55 wysłana przez W212 »

Offline kawior669

  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Windows 8.1 - Problemy z uruchamianiem
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Sierpnia 2016, 20:26:11 »
Hej. Jeśli pozwolicie podepnę się pod ten temat. Próbuję zainstalować maszynę na laptopie żony (sony vaio). Podczas ładowania każdej scenerii wywala mnie do pulpitu. Kombinuję już od kilku godzin, ale nic nie pomaga. Może ktoś z Was mi coś poradzi, Przesyłam log. Karta graficzna amd, system windows 8.