Autor Wątek:  Odp: Strona internetowa  (Przeczytany 997 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anrej

  • Wiadomości: 825
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 16
Odp: Strona internetowa
« dnia: 30 Października 2013, 00:12:01 »
Jak na pierwszy raz to nie ma co oceniać. Wystarczy kliknąć w przeglądarce "Pokaż źródło" i widać kod strony. To ten edytor NVu taki nie za bardzo, ale edytor sam strony nie zrobi. Ja używam edytora Notepad++. Najpierw to sobie weź kartkę papieru np. A4 i rozrysuj stronę główną; cześć główna, kolumny, nagłówek, rozmiary tekstu. Potem podstrony jeżeli zachodzi potrzeba. Strona musi mieć jakiś design czyli wygląd. Warto coś od siebie napisać a nie kopiuj, wklej. Następnie przenieś to na stronę www. Jeżeli chodzi o teorię a bez tego trudno jest zrobić dobrą jest stronę, dobra jest strona:  http://www.kurshtml.edu.pl/.  Jednolitego tła raczej się nie stosuje. W internecie można poszukać darmową grafikę na stronę www.
Reg. zakazy 10.
Przeczytaj raz jeszcze swój post i spójrz na błędy, które zrobiłeś. Dodatkowo widzę, że pominąłeś 6 przecinków.
Benek

Może byś sobie tak wziął coś na wstrzymanie. W jednym wyrazie była tylko literówka desing zamiast design. Gdzie ci brakuje 6 przecinków? Przyczepiasz się do byle czego. Już to dawno zauważyłem. Jeden temat założyłem, powędrował na bocznicę. To znowu spam.

Wystarczyło poprawić, ewentualnie dopytać na PW co jest nie tak, a post by nie trafił na bocznicę. Wyszczególniłem to, co było źle, przy czym przytaczam raportowaną wiadomość, bo ostatnio wysłaną zmieniłeś, a dopytujesz gdzie brakuje przecinków. Powstał słowotok. Nie wiem skąd się wziął taki zwyczaj, że na drobne błędy można przymykać oko. Potem inni, czytając taki post, powielają błędy, nie przykładają się do pisowni.
Benek


Strona jak strona, jak na pierwszy raz, to nie ma co oceniać. Wystarczy kliknąć w przeglądarce "Pokaż źródło" i widać kod strony. To ten edytor NVu taki nie za bardzo, ale edytor sam strony nie zrobi. Ja używam edytora Notepad++. Najpierw to sobie weź kartkę papieru, np. A4, i rozrysuj stronę główną; cześć główna, kolumny, nagłówek, rozmiary tekstu. Potem podstrony, jeżeli zachodzi potrzeba. Strona musi mieć jakiś desing, czyli wygląd. Warto coś od siebie napisać, a nie kopiuj wklej. Następnie przenieś to na stronę www. Jeżeli chodzi o teorię, a bez tego trudno jest zrobić dobrą jest stronę, dobra jest strona:  http://www.kurshtml.edu.pl/. Jak się nie ma zdolności graficznych, dobrze jest poszukać w internecie darmowej grafiki. Tła jako jednolite tło raczej się nie stosuje.
« Ostatnia zmiana: 30 Października 2013, 01:04:46 wysłana przez Benek »