Autor Wątek:  Panowie spokojniej, proszę.  (Przeczytany 5573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paluch

  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Panowie spokojniej, proszę.
« dnia: 01 Stycznia 2005, 11:57:51 »
Do tej pory powstawało coś fantastycznego, zgrana ekipa tworzyła projekt. Projekt rozrastał się i cieszył ogół. Czy naprawdę musicie pokazać, że jednak nie jesteście wolni od typowej polskiej przywary, którą ja nazywam "bezinteresowną polską zawiścią"? Jeśli tak dalej pójdzie to przepadnie ten pomysł, a to będzie wielka szkoda! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Stycznia 2005, 12:09:33 »
Cytat: "Paluch"
Do tej pory powstawało coś fantastycznego, zgrana ekipa tworzyła projekt.


I dalej tak jest. Wszędzie zdarzają się kłótnie, sprzeczki itp.


Cytat: "Paluch"
Projekt rozrastał się i cieszył ogół.


I dalej tak jest.

Cytat: "Paluch"
Czy naprawdę musicie pokazać, że jednak nie jesteście wolni od typowej polskiej przywary, którą ja nazywam "bezinteresowną polską zawiścią"?


Zawiść nie ma tu nic do rzeczy. Wydaje mi się, że niektórzy za bardzo się angażują w dyskusje na forum, które - jak mi się wydaje - stało się czymś, bez czego ciężko im żyć. Nie wiem dlaczego niektórzy tak przeżywają "odejście" z Betatesterów czy innego tego typu zdarzenia. Jeśli to jest ich największy problem to im zazdroszczę.

Cytat: "Paluch"
Jeśli tak dalej pójdzie to przepadnie ten pomysł, a to będzie wielka szkoda!


O to bym się nie martwił.

Cytat: "Paluch"
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!


Wzajemnie.

Offline Gneisenau

  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Stycznia 2005, 12:31:27 »
Cytat: "|Andy|"
 Wydaje mi się, że niektórzy za bardzo się angażują w dyskusje na forum, które - jak mi się wydaje - stało się czymś, bez czego ciężko im żyć. Nie wiem dlaczego niektórzy tak przeżywają "odejście" z Betatesterów czy innego tego typu zdarzenia.

Odpowiem Ci, jako że ta wypowiedź jest m.in adresowana do mnie.
Otóż nie wiesz jakto to jest bo nie zostałeś wywalony.I ja wcale nie przeżywam i może daruj sobie takie sarkazmy. Po prostu wkurza mnie to, że większośc osób którzy są w świecie komputerowym laikami tak jak np. ja za każdym razem objeżdżani są za swoją niewiedzę. Interesuje się bilogią. Nie znam się na programowaniu, modelowaniu, pascalu, delphi,itp, a kompa używam do programu KSW, worda, winampa, filmów i gier. W dzieciństwie jak większość młodych chłopców chciałem zostać maszynistą. Dlatego jestem tu, w tym forum, bo jest ono powiązane częściowo z moimi marzeniami z przeszłości. A bez forum nie jest mi ciężko życ drogi kolego bo jakoś 2 miesiące nic się nie udzielałem ;)
*Snuff*
Bo to miłość.. do tabaki

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Stycznia 2005, 12:38:30 »
Cytat: "Gneisenau"

Odpowiem Ci, jako że ta wypowiedź jest m.in adresowana do mnie.
Otóż nie wiesz jakto to jest bo nie zostałeś wywalony.


Czyżby? Byłem moderatorem, już nie jestem i jakoś nie lamentuję.

Cytat: "Gneisenau"
I ja wcale nie przeżywam i może daruj sobie takie sarkazmy co? Po prostu wkurza mnie to, że większośc osób którzy są w świecie komputerowym laikami tak jak np. ja za każdym razem objeżdżani są za swoją niewiedzę. Interesuje się bilogią. Nie znam się na programowaniu, modelowaniu, pascalu, delphi,itp, a kompa używam do programu KSW, worda, winampa, filmów i gier. W  


Ja równierz nie znam się na programowaniu. Potrafię zrobić podstawowe rzeczy. Piszesz, że interesujesz się biologią, w moim przypadku nauki przyrodnicze (do których przecież należy biologia) to moja branża.

Cytat: "Gneisenau"
W dzieciństwie jak większość młodych chłopców chciałem zostać maszynistą. Dlatego jestem tu, w tym forum, bo jest ono powiązane częściowo z moimi marzeniami z przeszłości. A bez forum nie jest mi ciężko życ drogi kolego bo jakoś 2 miesiące nic się nie udziałem ;)


To o niemożności życia bez forum nie było adresowane pod Twoim adresem.

Offline Gneisenau

  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Stycznia 2005, 12:44:06 »
Cytat: "|andy|"
To o niemożności życia bez forum nie było adresowane pod Twoim adresem.

Okej, :P
Cytat: "|andy|"

Czyżby? Byłem moderatorem, już nie jestem i jakoś nie lamentuję.

Moderatorzy to tylko obowiązki, choć przyznam że bycie nim jest przyjemne, no a będąc betatesterem wiesz, co tak na prawde jest grane jeżeli chodzi o symulator i możesz żyć zagadnieniem W tej grupie zawsze coś się dzieje, można podowiadywać się różnych ciekawych rzeczy itp. :)
*Snuff*
Bo to miłość.. do tabaki

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Stycznia 2005, 19:31:38 »
Cytat: "|andy|"
Ja równierz nie znam się na programowaniu. Potrafię zrobić podstawowe rzeczy. Piszesz, że interesujesz się biologią, w moim przypadku nauki przyrodnicze (do których przecież należy biologia) to moja branża.




Andy, to jak oceniasz moją wiedzę informatyczną??? ROTFL
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

Offline iwan

  • Administrator
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
    • Fotki na TWB
  • Otrzymane polubienia: 30
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Stycznia 2005, 10:48:51 »
Cytat: "Gneisenau"
Odpowiem Ci, jako że ta wypowiedź jest m.in adresowana do mnie.
Otóż nie wiesz jakto to jest bo nie zostałeś wywalony.I ja wcale nie )


Ludzie a po co jest grupa betatesterow? Po to zeby kazdy mogl sciagnac sobie najnowsze patche i zalewal forum masa pytan bo mu nie dziala, bo tekstury sa niedorobione, brakuje jakiegos pliku or smth? Nie kurde - ta grupa ma sie orientowac w temacie i testowac nawet czesciowo ukonczone modele, trasy itd. Betatester tym sie rozni od zwyklego usera ze wie co zrobic z niekompletnym modelem, wie co zrobic jak brakuje mu jakiegos wpisu w plikach konfiguracyjnych albo jakiegos pliku. Bardzo duza czesc ludzi ktorzy byli betatesterami nie robila nic. W zwiazku z tym grupa ta zostala nieco okrojona. Betatesterzy maja tworca ulatwic prace, a nie zadawac pytania ktore pomocne raczej nie sa...
/Krzysztof Waszkiewicz/ <iwan@eu07.pl> http://www.eu07.pl
tel: +48667841589
********* Non sunt multiplicanda entia sine necessitate *********

Offline |andy|

  • Wiadomości: 960
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Stycznia 2005, 18:24:52 »
Cytat: "Wojtek M"
Andy, to jak oceniasz moją wiedzę informatyczną??? ROTFL


No co? Też potrafisz zrobić podstawowe rzeczy. Z czego rotfl? ;P

Offline Gneisenau

  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Stycznia 2005, 18:26:29 »
Cytat: "iwan"


 Bardzo duza czesc ludzi ktorzy byli betatesterami nie robila nic. W zwiazku z tym grupa ta zostala nieco okrojona. Betatesterzy maja tworca ulatwic prace, a nie zadawac pytania ktore pomocne raczej nie sa...

Zgadzam się z Tobą, lecz zauwaz że jest wiele osób w grupie betatesterzy, którzy nie mają ani jednego postu na koncie.Więc jeżeli chodzi o cięcia "nierobów"w grupie - okej, ale konsekwentnie wszystkich, a nie co  poniektórych
*Snuff*
Bo to miłość.. do tabaki

Offline ShaXbee

  • Administrator
  • Wiadomości: 1984
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Stycznia 2005, 19:36:26 »
@Gneisenau:

Zauważ jedną rzecz - jestem w grupie betatesterzy, nie wypowiadam się na niej, ale informuję o błędach przez GG lub IRC.

Offline dehu

  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Stycznia 2005, 13:49:51 »
Moge o coś spytać? i nikt na mnie nie nakrzyczy? nerwowi ludzie jacyś jesteście.. :P

1. Ilu jest tych betatesterów? można wiedzieć?
2. Co zrobić by sie nim stać? i czego nie robić by przestać nim być?
3. Z tą wiedzą to bym sie zgadzał, bo taką osobą powinien być ktoś, kto zna sie na tym, a nie był tylko pijawką, która ściągnie sobie trase szybicje od innych..
4. Może to głupi pomysł (tylko nie krzyczcie po mnie) ale wymyślcie że betatesterów ma być np 20 do projektu i po sprawie.. Przetargi kto ma co do zaoferowania (pomoc w tworzeniu) :) Powinno sie wtedy przeżedzić i wyłonić tych co faktycznie sie znają na rzeczy :)

Pozdrawiam
Teraz to mnie to lotto..
Dzień bez wazeliny dniem straconym..

Offline uetam

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2641
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 6
Panowie spokojniej, proszę.
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Stycznia 2005, 14:29:07 »
Cytat: "dehu"
Moge o coś spytać? i nikt na mnie nie nakrzyczy? nerwowi ludzie jacyś jesteście.. :P

1. Ilu jest tych betatesterów? można wiedzieć?

Aktualnie jest to okolo 50 osob.
Cytuj
2. Co zrobić by sie nim stać? i czego nie robić by przestać nim być?

Nalezy odrozniac wlasne bledy, od bledow programu:)