Autor Wątek:  Jak to jest z tą pracą po kursie? Komu się udało i jakie wrazenia?  (Przeczytany 1837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KrzysiekXF

  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
 Panowie pozwoliłem sobie założyć temat dotyczący kursu oraz późniejszej rzeczywistości w poszukiwaniu pracy. Jestem z Łódzkiego i temat pracy wygląda jak loteria. Okazuje się, że nie każdy po kursie znajduje pracę w swoim rejonie i szczęścia można szukać w innych województwach. Jest to jakaś alternatywa żeby szybko zacząć pracę. Podobno są osoby z Łódzkiego, które tak pracują w Warszawie lub Wielkopolsce zatem upatruję w tym logiki.
 Nie mam jeszcze uprawnień żeby zawracać głowę w każdej firmie, gdzie i tak prawdę mogą mi pokolorować. Chciałbym tutaj kolegów zapytać o dojazdy czy kwaterunek jeśli takowy jest (warunki, koszty np) albo czas poza domem. Poza tym interesuje mnie sprawa powrotów po służbie gdy lokomotywa zostaje w innym miejscu jak nasze miejsce pobytu. Oczywiście można wracać pasażerem ale co jeśli bocznica towarowa jest 11km od dworca osobowego a my kończymy służbę w nocy? Ktoś się tym w ogóle przejmuje? Mam tu najwięcej obaw o te dojazdy- podróże służbowe.
 W transporcie drogowym tych problemów nie było bo nocować można w samochodzie- siadam, jadę,wracam i dopiero wysiadam. Staram się te wszystkie sprawy jakoś postawić równolegle. Po prostu znać prawdę zanim rzucę kasą żeby wpakować się z deszczu pod rynnę.

Pousuwaj spacje przed znakami zapytania.
Rozi


Czytaj ze zrozumieniem. Nie kazałem Ci pousuwać wszystkich spacji przed znakami interpunkcyjnymi, tylko przed znakami zapytania. Teraz z powrotem powstawiaj spacje w odpowiednich miejscach.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2013, 19:21:52 wysłana przez KrzysiekXF »