Autor Wątek:  Dzień Dziecka z PKP InterCity  (Przeczytany 2731 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline PiotrPKP1997

  • Wiadomości: 26
  • Teren lokomotywowni STK Wołów.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Dzień Dziecka z PKP InterCity
« dnia: 23 Maja 2013, 15:49:25 »
Z oferty specjalnej „Dzień Dziecka z PKP Intercity” mogą skorzystać dzieci do lat 16 przy przejazdach jednorazowych w komunikacji krajowej w dniu 1 czerwca 2013 r.
Przejazdy ww. dzieci uprawnionych do korzystania z oferty mogą odbywać się w klasie:
  • 1. lub 2. pociągów Twoje Linie Kolejowe (TLK) w wagonach z miejscami do siedzenia, Express (Ex) lub ExpressIC (EIC), EuroCity (EC) - na podstawie nieodpłatnego biletu dodatkowego ze wskazaniem miejsca do siedzenia (w razie braku możliwości wskazania miejsca kasa biletowa wydaje odpowiednie Potwierdzenie), oraz dokumentu stwierdzającego wiek. Przy wydawaniu tych biletów (zarówno w kasie jak i w pociągu);
  • 2. pociągów Twoje Linie Kolejowe (TLK) w wagonach z miejscami do siedzenia, kursujących w relacji Warszawa Wschodnia - Łódź Kaliska - Warszawa Wschodnia - na podstawie dokumentu stwierdzającego wiek.
Ofertę specjalną można łączyć z ofertą „Bilet Rodzinny”.

Warunki korzystania:
http://intercity.pl/pl/dokumenty/oferty%20i%20promocje/Dzie%C5%84%20Dziecka%20z%20PKP%20Intercity%20-%202013.pdf

Teraz dopiero jest przejrzyście.
Nie wolno Ci usuwać samodzielnie wpisów moderatora.
Benek
« Ostatnia zmiana: 23 Maja 2013, 16:12:56 wysłana przez Benek »

Offline MaciejM

  • Wiadomości: 4107
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1260
Odp: Dzień Dziecka z PKP InterCity
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maja 2013, 16:01:36 »
Ja polecam Ci wydrukować ten dokument, gdyż konduktorzy różnie mogą podchodzić do sformułowania "do lat 16". Kiedy jeszcze się łapałem na tę promocję miałem z tym problem, gdyby nie awaryjne -dziesiąt złotych zostałbym prawdopodobnie wyrzucony gdzieś w polu na Kujawach.
PKP Intercity Zakład Centralny w Warszawie

14 lat z MaSzyną!

Offline PiotrPKP1997

  • Wiadomości: 26
  • Teren lokomotywowni STK Wołów.
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Odp: Dzień Dziecka z PKP InterCity
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maja 2013, 16:04:51 »
Wiem, już wszystko mam wydrukowane wczoraj z kasjerką "walczyłem" 10 minut, że wszyscy urodzeni w 97r. mogą jechać.