Autor Wątek:  Pomoc z lapkiem.  (Przeczytany 2547 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Pomoc z lapkiem.
« dnia: 04 Czerwca 2013, 01:24:21 »
Witam. Słuchajcie, mam spory problem i zaraz mnie [cenzura] jasna weźmie.
Otóż, mam Firefoxa 4.0 (taki mi chodzi płynnie na lapku), do tego Adobe flash 9 i reader 9. Antywirus to AVG, jednak nie wszystko w nim włączone. Od jakiegoś czasu pojawiała się taka sytuacja że jak przewijałem sobie filmik na youtube, to nagle buforowanie się zatrzymywało, po czym nic nie szło zrobić, mało tego, każda strona na jaką chciałem wejść nie startowała, tylko było jej ładowanie, podobnie na IE. Próba wyczyszczenia danych internetowych, nic nie dała, próba czyszczenia systemu i rejestru programem CCleaner także nic. Nawet aplikacja GG zrestartowana nie dawała się połączyć z serwerem, pomagał tylko restart lapka, jak by się blokowało połączenie, lecz ping mi idzie ładnie. No i dziś od 23 chyba go z 20 razy resetowałem, co odpale filmik, to na trzecim mi robi zawieszkę. Zaktualizowałem Adobe do 11.xx wersji, lecz nadal mam to samo. Wie ktoś co mam zrobić oprócz formata?

Umawialiśmy się, że kropki nie zakrywają przekleństwa.
Rozi.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2013, 06:31:28 wysłana przez Rozi »
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline adsim

  • Moderator
  • Wiadomości: 3934
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 12
Odp: Pomoc z lapkiem.
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Czerwca 2013, 07:27:04 »
Ja bym zaczął od usunięcia avg, pobrania innego av i przeskanowania kompa. Jeśli łączysz się przez wi-fi, to poszukaj nowszych sterowników do karty sieciowej.
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwca 2013, 07:49:50 wysłana przez Rozi »
(: ɯɐıʍɐɹpzod

Offline Benek

  • Moderator
  • Wiadomości: 4504
  • fb.com/benek.maszyna
    • Zobacz profil
    • Moja strona o MaSzynie
  • Otrzymane polubienia: 17
Odp: Pomoc z lapkiem.
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Czerwca 2013, 07:46:05 »
Odinstaluj FF, usuń folder FF z partycji C i wgraj go na nowo. Zainstaluj starszą, stabilną wersją flasha i nie pozwól aktualizować automatycznie. Póki co format się wydaje zbędny.

Offline MKaczy

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 485
  • ^Służbowe BMW^
    • Zobacz profil
    • http://zyciekolei.blox.pl/html
  • Otrzymane polubienia: 53
Odp: Pomoc z lapkiem.
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Czerwca 2013, 11:10:35 »
Zastanawiam się nad przejściem na NOD32, lecz zrobiłem wczoraj jeszcze skan, i znalazł mi dwa trojanki (main.html), po tym zabiegu, do chwili obecnej jest dobrze, bez zawieszeń. Jeśli się to powtórzy to zrobi się reinstal ff, i to co piszecie. A co do starszej wersji flasha, to ciężko znaleźć coś stabilnego, na którym wszystko prawidłowo będzie działać, chyba że macie sprawdzone wersje:)
"Wsiąść do pociągu... towarowego..." :)
Maszynista - PKP Cargo CTOE-Szczecinek - ET22, 201EK, EU06, EU07, ET41, ET42, SM42, ST44-ko, SM42-6dg, ST48-Da

Offline szogun

  • Wiadomości: 5630
  • Nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera!
    • Zobacz profil
    • szogun Studio
  • Otrzymane polubienia: 562
Odp: Pomoc z lapkiem.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Czerwca 2013, 17:50:27 »
Wszystko by było cacy, gdyby YouHate nie narzucał odgórnie że potrzebny jest Flash 11, którego wydajność jest żałosna. Kiedyś na starym Flashu wszystkie filmy na YT chodziły mi płynnie niezależnie od rozdzielczości, po aktualizacji obejrzeć cokolwiek w jakości >360p jest hmm... męczące.
Skoro kot robi MIAU czyli miauczy, to dlaczego pies szczeka a nie hauka?
Informacje o trwających pracach -> facebook.com/szogunstudio