Autor Wątek:  Wydzielone z: UTK stwierdza naruszenie bezpieczeństwa przez PKP PLK w Babach  (Przeczytany 1821 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jageer

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 1410
  • Jak Sz to tylko na Tm....
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 48
Poniżej ostatnio rozesłana do przewoźników sugestia PLKi w sprawie jazd na eSZety.
(Plik skrócony do jednej strony - chyba nie ma sensu publikować nazw i adresów wymienionych w dokumencie przewoźników).

Panie mechaniku jedziemy na Szta na tor 3, bo albo któryś przekaźnik mi nie działa w przekaźnikowni, może jest kabel uszkodzony gdzieś, chociaż może i to wina zestyków przycisku na pulpicie. Ale proszę zachować ostrożność.... Podsumowując: semafor nie chce się postawić ;)

Offtopic.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2013, 16:42:01 wysłana przez Rozi »
Musi to robić delikatnie, bo jak nie umie to semafor opadnie...

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
Tak. Wzbogacając dialog dyżurny-mechanik z dorzuceniem proletariackiego pozdrowienia "Ja wam k... dam zastępczy", naród umacnia bezpieczeństwo na kolei. Przy okazji tych technikalii można też pogadać np. o wynikach ostatniej kolejki ekstraklasy. ;)

Offline stone

  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Panie mechaniku jedziemy na Szta na tor 3, bo albo któryś przekaźnik mi nie działa w przekaźnikowni, może jest kabel uszkodzony gdzieś, chociaż może i to wina zestyków przycisku na pulpicie. Ale proszę zachować ostrożność.... Podsumowując: semafor nie chce się postawić ;)

Albo: "mechaniku właśnie wyświetliłem zastępczy, ale na który tor to się okaże, albowiem nie mam kontroli położenia kilku rozjazdów...

Offline popatrz

  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 2
...ostatecznie stosując konwencję słowną zastosowaną przez Marka Kondrata w Kilerze: na który tor? - "wiem, ale nie powiem". http://www.youtube.com/watch?v=vs_WRcQKmOE

Offline EU07-483

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 2307
  • EU07-483
    • Zobacz profil
    • Super spółka :)
  • Otrzymane polubienia: 168
Spoko. A ktoś przedstawi kontsruktywny argument co jest w tym pomyśle złego? Czy tak sobie będziecie gadać bez sensu?
Jak będę duży zostanę maszynistą!