Autor Wątek:  Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13  (Przeczytany 1202 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szymon1991

  • Wiadomości: 0
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« dnia: 04 Kwietnia 2013, 20:52:31 »
Pobieram wersie DDS i TGA i robię zgodnie z instrukcją><. !!! Sposób instalacji - pobrany plik z rozszerzeniem *.r_i należy upuścić na ikonkę startera Rainsted (metodą "podnieś i upuść"). Następnie trzeba rozpocząć instalację paczki poprzez klknięcie na przycisk Instaluj paczkę po prawej stronie okna. Po zainstalowaniu wyświetli się okno z odpowiednią informacją. Następnie należy użyć funkcji Sprawdź posiadany tabor (starter Rainsted, zakładka Ustawienia). Po tym wybieram trasę i wybieram skład dodaję lokomotywę  146 226-6 i uruchamiam symulator po wczytaniu wyskakuje mi błąd Player train init failed! jak nacisnę ok to mnie nie wyali tylko mnie wczyta na jakimś odludziu jak chem przejść do kabiny to jest brak odp.

Nie krzycz na nas. Kolejny słowotok. Ostatnie zdanie dłuższe być nie mogło. Zacznij pisać porządnie.
Bocznica.
Rozi
« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2013, 06:58:13 wysłana przez Rozi »

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9228
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 748
Odp: Wydzielone z: Problemy z Maszyną 01.13
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwietnia 2013, 21:01:30 »
Traxx ogólnie nie posiada kabiny więc nim nie pojeździsz. Jedynie tylko jako pojazd sterowany przez komputer. W kwestii wyjaśnienia tego errora zapoznaj się z tym wątkiem http://eu07.pl/forum/index.php/topic,10622.msg101097.html#msg101097
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2013, 21:03:46 wysłana przez Sawi »
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".