Autor Wątek:  Poprawiony dźwięk silnika EU07  (Przeczytany 5139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hunter

  • Gość
Poprawiony dźwięk silnika EU07
« dnia: 19 Grudnia 2004, 10:49:00 »
Witam,
Poprawiony dźwięk silnika EU07 do ściągnięcia: www.eu07.kolej.szczecin.pl/maszyna/eu07-motor.zip

Wypakować należy w głównym folderze MaSzyny.
Pozdrawiam.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Re: Poprawiony dźwięk silnika EU07
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Grudnia 2004, 22:30:13 »
Cytat: "sq1mhv"
Witam,
Poprawiony dźwięk silnika EU07 do ściągnięcia: www.eu07.kolej.szczecin.pl/maszyna/eu07-motor.zip

Wypakować należy w głównym folderze MaSzyny.
Pozdrawiam.


Witam

Do złudzenia przypomina mój pierwszy nagrany na ET21, tylko podobnie jak ja, masz zbyt dużo innych dźwięków w tle. Ładnie wyje tak powyżej 90 kmh, ale niestety dyskwalifikują go przeszkadzajki.
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

hunter

  • Gość
Poprawiony dźwięk silnika EU07
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudnia 2004, 09:38:08 »
Powiem tylko tak, że w teraźniejszych nieoficjalnych patchach dźwięk przypominał mi rakietę odrzutową :) Teraz czuję się jak na prawdziwym loku... Przydałoby się też poprawić dźwięk przetwornicy, bo jest podczas jazdy za głośny.

Pozdrawiam.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poprawiony dźwięk silnika EU07
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Grudnia 2004, 15:46:26 »
Cytat: "sq1mhv"
Powiem tylko tak, że w teraźniejszych nieoficjalnych patchach dźwięk przypominał mi rakietę odrzutową :) Teraz czuję się jak na prawdziwym loku... Przydałoby się też poprawić dźwięk przetwornicy, bo jest podczas jazdy za głośny.

Pozdrawiam.
\

Witam

Tak to prawda. Dlatego proponowałem dać go do et22 tak jak został pierwotnie zaprojektowany, a ten poprzedni do pośpiechów. Co do przetwornicy, to jest ok. Głośność zależy od wyciszenia ściany i drzwi, więc odczucie jest całkowicie subiektywne.
Postaraj się powycinać te hałasy i zrobić jeden dźwięk tak około 4 sekundowy. Będzie extra pasował to dużych prędkośći, bo teraz tak do 60kmh przypomina raczej UFO. Pięknie wyje powyżej 90 kmh

Na jakiej maszynie go nagrywałeś i przy jakiej prędkości?
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa

hunter

  • Gość
Poprawiony dźwięk silnika EU07
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Grudnia 2004, 17:42:13 »
Ja tego nie nagrywałem, wygrzebałem gdzieś ze starszych wersji naszego symulatora :P

Pozdrawiam.

Offline Wojtek M

  • Wiadomości: 169
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 0
Poprawiony dźwięk silnika EU07
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Grudnia 2004, 18:18:12 »
Cytat: "sq1mhv"
Ja tego nie nagrywałem, wygrzebałem gdzieś ze starszych wersji naszego symulatora :P

Pozdrawiam.


Witam

heh to dlatego przypominało mi mój dźwięk. To jest nagrane na ET21 przy prędkości około 55kmh na trzecim układzie. Ten dźwięk mi nie wyszedł, słychać w tle cały czas cholerną kratkę zabezpieczającą w korytarzu.
Pozdrawiam
Wojtek z Krakowa