Autor Wątek:  Odp: Jak tam prace nad modelami?  (Przeczytany 1916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Jak tam prace nad modelami?
« dnia: 24 Lutego 2013, 10:51:53 »
Kreatywny bałagan... :-)
A jak tam tory i rozjazdy?
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lutego 2013, 11:20:08 »
Jeśli nie masz żadnych rysunków tychże rozjazdów, którymi chciałbyś mnie obdarować, to proszę Cię ładnie, nie zabieraj w ogóle głosu w tej dyskusji.
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lutego 2013, 11:26:44 »
Podobno było wszystko zrobione. No ale widzę wyszło jak zwykle.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Lutego 2013, 11:34:14 »
Nie lepiej napisać, że jak zwykle słomiany zapał doprowadził do tego, że modele leżą odłogiem dlatego, iż spadł społeczny popyt na nie? Teraz sieć na topie, to trzeba się lansować. ;-)


EOT.
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lutego 2013, 11:46:00 »
Wiesz, gdyby mnie ktoś zapytał normalnie jaka jest sytuacja, to bym z chęcią odpowiedział, może nie do końca i w pełni na forum publicznym, ale ja nie mam raczej nic do ukrycia. Natomiast jeśli próbujesz być ironiczny i zabawny (doprawdy, uhahałem się niczem pszczoła), to nie wiem jak ma inaczej potoczyć się ta rozmowa. Możesz mnie lubić, możesz nie lubić, możesz mieć własne zdanie na temat mój oraz tego co robię (ja oraz osoby powiązane ze mną), żyjemy w kraju wolnego słowa, ale jeśli próbujesz wartościować, a tym bardziej deprecjonować moją pracę, to już przestaje być zabawa.
Nie wiem co "teraz" jest na topie, podejrzewam, że największy demand jest na husarza i scenerię Hel-Zakopane. Ja na warsztacie mam oba te projekty (nie es64 i e65 z przyległościami, tylko sieć trakcyjną i torowisko) od dłuższego już czasu i raczej bym się spodziewał zabawnego komentarza na temat "ile to już czasu pracuję nad tym generatorem", przy czym droga którą projekt przebył też wydaje mi się adekwatna do oczekiwania.
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Lutego 2013, 11:53:08 »
Wiesz, gdyby mnie ktoś zapytał normalnie jaka jest sytuacja, to bym z chęcią odpowiedział, może nie do końca i w pełni na forum publicznym, ale ja nie mam raczej nic do ukrycia.
A jak to jest nienormalnie zapytać? I kto tak zadaje pytania? Czy prośba o publiczne udzielenie informacji na temat rozjazdów (na które czekam z wypiekami na twarzy) ma zostać skierowana do Ciebie za pomocą pisma?

Natomiast jeśli próbujesz być ironiczny i zabawny (doprawdy, uhahałem się niczem pszczoła), to nie wiem jak ma inaczej potoczyć się ta rozmowa.
Natomiast Twój sposób odpowiadania zaprezentowany w tym fragmencie Twojej wypowiedzi wieje poziomem gimnazjum. Grzecznie poprosiłem o odpowiedź, a Ty rozpisujesz się niczym niespełniony filozof, któremu w ostateczności przyszło cokolwiek robić do symulatora.

Nie lubię gdy ktoś się chwyta miliona rzeczy i nie ma z tego potem żadnego efektu (zaraz mi tutaj napiszesz a gdzie Twój: Bautzen, CFR/E, CSD/E, ET41, ST43, ST44?). Robię tak samo, ale kończę to co zacząłem.
« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2013, 11:55:00 wysłana przez Patrykos »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.

Offline Sawi

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 9224
  • O.M.D - Electricity, O.M.D - Enola Gay. 01.09.2012
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 743
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Lutego 2013, 11:59:35 »
Patryk, jak Cię znam, to przy jednym modelu byś się szybko znudził, więc ciągniesz kilka srok za jeden ogon jak niejeden z Nas :). To metoda by uniknąć rutyny.
Życie jest bardzo kruche i w najmniej oczekiwanym momencie tracisz bliskich. Nie widzisz kogoś lata i nagle już tej osoby nie ma :(. Jedynie co tobie zostaje, to wspomnienia http://www.youtube.com/watch?v=Rk_sAHh9s08 "Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni".

Offline Tolein

  • Wiadomości: 483
  • Kanapowy Toromistrz
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 1
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Lutego 2013, 12:17:20 »
Nie lubię gdy ktoś się chwyta miliona rzeczy i nie ma z tego potem żadnego efektu (zaraz mi tutaj napiszesz a gdzie Twój: Bautzen, CFR/E, CSD/E, ET41, ST43, ST44?). Robię tak samo, ale kończę to co zacząłem.
To teraz powiedz mi jeszcze, ile lat temu zaczynałeś cokolwiek robić oraz ile czasu zajęło ci przygotowanie pierwszych dodatków.
"Podejrzewam, że:
1. poświęcają na to niewiele czasu,
2. mają ograniczoną liczbę zwojów mózgowych, przez co są w stanie wykonywać tylko proste i powtarzalne czynności,
3. wydaje im się, że mogą nawet podbić kosmos, ale życie weryfikuje im to negatywnie."

Offline Patrykos

  • Zasłużony dla Symulatora
  • Wiadomości: 4511
    • Zobacz profil
  • Otrzymane polubienia: 9
Odp: Odp: Jak tam prace nad modelami?
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Lutego 2013, 12:21:55 »
Ps. panowie chyba nikt nie chce tutaj konfliktów, trochę luzu :D, wkońcu to nie praca, to pasja.
Dokładnie, no ale widać ktoś tutaj jest uczulony. ;-)

Bocznica.
AtapiCl
« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2013, 12:41:17 wysłana przez AtapiCl »
Pozdrawiam, Patryk
https://www.facebook.com/WarsztatPatrykosa
Węgrom gratulujemy Ikarusa.